آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی ایران به شماره 1/س/96

تاریخ: چهارشنبه 30 فروردين 1396 - تعداد بازدید: 12809

بانک ملی ایران در نظر دارد، قسمتی از املاک مازاد خود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس: www.setadiran.ir بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف دار به فروش برساند.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت اسناد مزایده (برگه های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود از ساعت 16 روز شنبه مورخ 96/2/2 لغایت ساعت 16 روز سه شنبه مورخ 96/2/12  از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس فوق در قبال پرداخت مبلغ 200/000 ریال نسبت به خرید اوراق شرکت در مزایده اقدام و پیشنهاد قیمت خود را همراه با اوراق تکمیل شده مزایده حداکثر تا همان زمان از طریق سامانه ستاد ارسال و سؤالات احتمالی خود را در زمینه املاک با شماره تلفن 88846950و 88846181 و درخصوص نحوه ثبت نام در سامانه و ارائه پیشنهاد خرید ملک با شماره تلفن 27313131 داخلی 3 تماس حاصل نمایند. همچنین برای بازدید از املاک تهران با شماره های 88846950 و 88846181 و املاک شهرستان با ادارات امور مربوطه – دایره ساختمان – تماس حاصل نمایند.
توضیحات:
1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
2- پیشنهادات فاقد سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.
3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه های مزایده الزامی است.
4- متقاضیان جهت شرکت در مزایده باید در سامانه ثبت نام نموده و پس از تهیه توکن (جهت امضای الکترونیکی) نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام نماید. متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با شماره تلفن 27313131 داخلی 3 تماس حاصل نمایند.
5- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک از روش های پرداخت تصریح شده در سامانه ستاد در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی ایران واریز و تصویر رسید پرداخت شده را در سامانه، آپلود و اصل آن را در تهران به اداره کل مهندسی و املاک واقع درمیدان هفتم تیر – ابتدای خیابان مفتح جنوبی – نبش کوچه شیمی و در سایر استان ها به دایره ساختمان ادارات امور تحویل دهند.
6- کلیه پاکت های حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 96/2/13 به صورت سیستمی و الکترونیکی از طریق سامانه ستاد در محل اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی ایران بازگشایی و تا ساعت 10:30 همان روز به اطلاع متقاضیان خواهد رسید که این اطلاع رسانی صرفا جهت آگاهی متقاضیان مبنی بر اینکه مبلغ پیشنهادی وی بالاترین رقم می باشد، بوده و هیچ گونه تعهدی برای بانک ایجاد نخواهد کرد و برنده شدن متقاضی و واگذاری قطعی ملک به نامبرده منوط به اخذ مجوزهای لازم و ابلاغ کتبی بانک خواهد بود.
7- املاک دارای مصرف به صورت وکالت بلاعزل و تقبل کلیه هزینه های مربوط به اخذ استعلامات مأخوذه در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد برعهده خریدار واگذار می گردد. (هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود)
8- برای کلیه املاک ، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده ، تخلیه ملک برعهده خریدار است.
9- در املاک سرقفلی (ردیف الف) هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری بر عهده خریدار است.
10- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود ، در املاک ملکی قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک می باشد و در املاک سرقفلی یا حق کسب و پیشه به صورت صلح حقوق اقساطی خواهد بود که به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد : 1 ـ انعقاد قرارداد عادی صلح حقوق اقساطی ( بدون نیاز به ارائه وثیقه ) مطابق نمونه قرارداد پیوست شرایط مزایده ، موجود در سامانه تدارکات الکترونیک دولت ( ستاد ) ، 2 ـ "عقد صلح اقساطی "به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن .
11- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه باید این هزینه را براساس اعلام‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.
12- متقاضیان خرید می بایست ، با مراجعه به سامانه ستاد (www.setadiran.ir) و پرداخت مبلغ 000ر200 ریال در زمان مقرر مندرج در متن آگهی سامانه نسبت به خرید اوراق مزایده اقدام و برگه های تعهدنامه شرکت درمزایده و شرایط مزایده (اسناد مزایده ) را دانلود و پس از مطالعه ، پذیرش آنها را در سامانه تأیید نمایند.
13- متقاضیان خرید املاک به صورت نقد و اقساط می‌بایست در برگه های شرایط شرکت در مزایده (که به¬صورت نقد و اقساط از طریق سامانه ستاد خریداری می نمایند) صراحتاً اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر براساس جدول ذیل نمایند .
14- در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.
15-نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

        نحوه فروش با شرایط نقد که به صورت اقساطی آگهی شده است

ردیف

شرح شرایط

1

برای املاکی که فروش آنها به صورت اقساطی آگهی شده است، در صورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد

2

املاک متصرف دار فقط به صورت نقدی و با ارائه وکالت نامه بلاعزل به فروش می رسد .

نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط                                                          

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

تجاری،  مسکونی ، اداری

دوساله ( 24 ماهه )

50% نقد + 50 % اقساط ماهیانه بدون سود

30% نقد + 70 % اقساط ماهیانه با سود20%

 


جهت دریافت مشخصات املاک، فایل الحاقی را کلیک نمائید.

فایل الحاقی فایل الحاقی

.
اقدام کننده:  اداره كل مهندسي و املاك
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel