آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی استان مازندران شماره 96/3

تاریخ: شنبه 17 تير 1396 - تعداد بازدید: 2208

بانک ملی ایران در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تاکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند.
در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف دار ( با شرایط مختلف ) در معرض فروش قرار گیرد. 
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده ( برگه های شرایط شرکت در مزایده ) و تسلیم پیشنهادات خود تا ساعت 13 روز دوشنبه 96/04/26 در محل این اداره واقع در ساری، بلوار پاسداران، روبروی بیمارستان نیمه شعبان، طبقه دوم، دایره ساختمان، املاک و کارپردازی مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن های 33347022 – 011 تماس حاصل نمایند. 
 توضیحات : 
1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.
2- پیشنهادات فاقد سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است. 
3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه های مزایده الزامی است. 
4- سپرده ( ودیعه ) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمینی بانک ملی ایران در وجه اداره امور شعب استان مازندران به همراه پاکت های مربوطه به برگه شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند. 
5- کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 8 صبح روزچهار شنبه مورخ 96/04/28 ساختمان اداری به آدرس ذکر شده، در طبقه پنجم بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند. 
6- املاک دارای متصرف به صورت وکالت بلاعزل و تقبل کلیه هزینه های مربوط به اخذ استعلامات ماخوذه در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می گردد. ( هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود ) 
7- برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می گردد و برای املاک متصرف دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه ملک بر عهده خریدار است. 
8- در املاک سرقفلی هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری برعهده خریدار است. 
 9- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک در املاک ملکی می باشد و برای ( سرقفلی و حق کسب و پیشه ) در صورت خرید اقساطی حسب درخواست متقاضی به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد : 1 - انعقاد قرارداد عادی صلح حقوقی اقساطی ( بدون نیاز به ارائه وثیقه ) مطابق نمونه قرارداد بانک. 2 - عقد صلح اقساطی به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن. 
10- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید. 
11- متقاضیان خرید می بایست مبلغ 200/000 ریال به حساب واسطه نزد شعبه بلوار پاسداران در وجه اداره امور شعب استان مازندران واریز و اصل رسید را به همراه برگه های تکمیل شده تحویل دهند. 
12- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می بایست صراحتاً اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر نماید. 
13 - در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است. 
14 - نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می گردد:

نحوه فروش با شرایط نقد

ردیف

شرح شرایط

1

درصورت خرید نقدی 10درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد

(برای کلیه کاربری ها به استثناء موارد ذکر شده در توضیحات)

2

املاک متصرف دار فقط به صورت نقدی و با ارائه وکالت نامه بلاعزل به فروش می رسد .

              

نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

 

 

 

تجاری، مسکونی، اداری

 

 

 

دوساله (24 ماهه)

50%نقد + 50% اقساط ماهیانه بدون سود

30%نقد+

70%اقساط ماهیانه با سود20%

2

 

صنعتی، کشاورزی،

دامداری و خدماتی


دو ساله (24 ماهه)

30%نقد+

70%اقساط ماهیانه بدون سود

 

برای دریافت مشخصات املاک فایل الحاقی را کلیک نمایید.

فایل الحاقی فایل الحاقی

.
اقدام کننده:  .
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel