آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی ایران به شماره 96/5 (نوبت پنجم)

تاریخ: سه شنبه 17 امرداد 1396 - تعداد بازدید: 8323

بانک ملی ایران در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تأکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند. در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف دار (با شرایط مختلف) در معرض فروش قرار گیرد.

متقاضیان می­ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود تا ساعت 14 روز سه­ شنبه 1396/05/24 در استان ها و ساعت 15 روز یک­شنبه مورخ 1396/05/29 در محل این اداره کل  واقع در تهران، میدان هفتم ­تیر ، روبروی خیابان کریمخان زند ، اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی ایران مراجعه نمایند و یا با ردیف (ت) به شماره­ تلفن­ های 88846858  و 88325283 و ردیف (الف) و (م) با شماره تلفن ­های 88846950 و 88846181 تماس حاصل نمایند .

همچنین در سایر استان ها متقاضیان می­ توانند به ادارات امور شعب این بانک در مراکز استان ها و در تهران  فقط به اداره کل مهندسی و املاک مراجعه نمایند .

توضیحات :

1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

2- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.

3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه ­های مزایده الزامی است.

4- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمینی بانک ملی ایران در استان ها در وجه اداره امور شعب استان مربوطه و در تهران در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی به همراه پاکت­ های مربوط به برگه شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.

5- کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 1396/05/30 در محل سالن اجتماعات اداره امور شعب مرکزی تهران واقع در میدان هفتم تیر روبروی خیابان کریمخان­ زند  بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می­ توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.

6- املاک دارای متصرف به صورت وکالت بلاعزل و تقبل کلیه هزینه­ های مربوط به اخذ استعلامات مأخوذه در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می­ گردد(هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود).

7- برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه ملک برعهده خریدار است.

8- در املاک سرقفلی (ردیف الف) هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری برعهده خریدار است.

9- تعدادی از املاک، در صورت عدم مراجعه متقاضی خرید در مزایده سراسری، از طریق مذاکره نیز واگذار می­ گردد.

10- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک در املاک ملکی (ردیف م) و تملیکی (ردیف ت) می باشد و برای ردیف های الف (سرقفلی و حق کسب و پیشه) در صورت خرید اقساطی حسب درخواست متقاضی به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد: 1 ـ انعقاد قرارداد عادی صلح حقوق اقساطی (بدون نیاز به ارائه وثیقه) مطابق نمونه قرارداد بانک  2 ـ عقد صلح اقساطی به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن .

11- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.

12- متقاضیان خرید می بایست مبلغ 000ر200 ریال به حساب شماره 103970397009 در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب) واریز و اصل رسید را به همراه برگه‌های تکمیل شده تحویل دهند.

13- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می بایست صراحتا اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر نماید.

14- در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.

15- ردیف 54 فایل الحاقی از لیست مزایده حذف گردیده است.

16- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

نحوه فروش با شرایط نقد

ردیف

شرح شرایط

1

در صورت خرید نقدی 10درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد (برای کلیه کاربری ها به استثناء موارد ذکر شده در توضیحات).

2

املاک متصرف دار فقط به صورت نقدی و با ارائه وکالت نامه بلاعزل به فروش می رسد. 


نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

تجاری،  مسکونی ، اداری

دوساله ( 24 ماهه )

50% نقد + 50 % اقساط ماهیانه بدون سود

30% نقد + 70 % اقساط ماهیانه

با سود20%

2

صنعتی ، کشاورزی ، دامداری و خدماتی

دوساله ( 24 ماهه )

30% نقد + 70% اقساط ماهیانه

بدون سود


جهت دریافت مشخصات املاک فایل الحاقی را کلیک نمایید.

فایل الحاقی فایل الحاقی

اداره كل مهندسي و املاك
اقدام کننده:  .
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel