آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی ایران شماره 10ر96 (نوبت دهم)

تاریخ: سه شنبه 12 دی 1396 - تعداد بازدید: 9159

بانک ملی ایران در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تأکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد ملکی، سرقفلی و حق کسب و پیشه خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند و در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف دار ( با شرایط مختلف ) در معرض فروش قرار گیرد .

متقاضیان می­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود تا ساعت 12روز پنج شنبه 21ر10ر1396 در استان ها و ساعت 15 روز یکشنبه مورخ 24ر10ر1396 در محل این اداره کل  واقع در تهران، میدان هفتم­ تیر ، روبروی خیابان کریمخان زند ، اداره کل مهندسی و املاک  بانک ملی ایران مراجعه نمایند و یا برای املاک  ردیف ( ت )  با شماره­ تلفن های­ 88846858 و 88826141 و ردیف ( الف ) و ردیف (م ) با شماره تلفن­ 88846950 و88846181 تماس حاصل نمایند.

همچنین در سایر استان ها متقاضیان می­ توانند به ادارات امور شعب این بانک در مراکز استان ها و در تهران  فقط به اداره کل مهندسی و املاک مراجعه نمایند .

توضیحات :

1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

2- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.

3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه­ های مزایده الزامی است.

4- سپرده ( ودیعه ) شرکت در مزایده معادل 5 % قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمینی بانک ملی ایران در استان ها در وجه اداره امور شعب استان مربوطه و در تهران در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی به همراه پاکت­ های مربوطه به برگه شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.

5- کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز دوشنبه  مورخ 25ر10ر1396 در محل سالن اجتماعات اداره امور شعب مرکزی تهران واقع در میدان هفتم تیر روبروی خیابان کریمخان­ زند، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می­ توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.

6- املاک دارای متصرف با اعطای وکالت از سوی بانک و تقبل کلیه هزینه­ های مربوط به اخذ استعلامات مأخوذه در ارتباط بانقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می­ گردد.( هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود )

7- برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه ملک برعهده خریدار است.

8- در املاک سرقفلی ( ردیف الف ) هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری برعهده خریدار است.

9- تعدادی از املاک، در صورت عدم مراجعه متقاضی خرید در مزایده سراسری، از طریق مذاکره نیز واگذار می­ گردد.

 10- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک در املاک ملکی (ردیف م) و تملیکی ( ردیف ت ) می باشد و برای ردیف های الف ( سرقفلی و حق کسب و پیشه ) در صورت خرید اقساطی حسب درخواست متقاضی به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد: 1 ـ انعقاد قرارداد عادی صلح حقوق اقساطی ( بدون نیاز به ارائه وثیقه ) مطابق نمونه قرارداد بانک. 2 ـ عقد صلح اقساطی به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن.

11- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.

12- متقاضیان خرید می بایست مبلغ 000ر200ریال به حساب شماره 103970397009 در وجه اداره کل مهندسی و املاک بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب) واریز و اصل رسید را به همراه برگه‌های تکمیل شده تحویل دهند.

13- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می بایست صراحتا اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر نماید.

14- در صورتی که مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.

15- ملک ردیف 93 واقع در استان خراسان رضوی از طریق مذاکره نیز واگذار می گردد.

16- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می گردد:


نحوه فروش با شرایط نقد

ردیف

شرح شرایط

1

در صورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد ( برای کلیه کاربری ها به استثناء موارد ذکر شده در توضیحات).

2

املاک متصرف دار به صورت نقدی و یا اقساط (به روش اجاره به شرط تملیک) و با ارائه وکالت نامه به فروش می رسد .نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

تجاری،  مسکونی ، اداری

دوساله ( 24 ماهه )

50% نقد + 50 % اقساط ماهیانه بدون سود

30% نقد + 70 % اقساط ماهیانه با سود20%

2

صنعتی ، کشاورزی ، دامداری و خدماتی

دوساله ( 24 ماهه )

30% نقد + 70% اقساط ماهیانه بدون سود


جهت دریافت مشخصات املاک، فایل الحاقی را کلیک نمایید.
فایل الحاقی فایل الحاقی

.
اقدام کننده:  .
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel