آگهی مزایده املاک مازاد بانک ملی استان مرکزی- اراک (96/8)

تاریخ: شنبه 21 بهمن 1396 - تعداد بازدید: 332

   بانک ملی ایران در راستای اجرای قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و تأکیدات دولت محترم، املاک تملیکی و مازاد ملکی، ماشین آلات، سرقفلی و حق کسب و پیشه خود را با شرایط ویژه و استثنایی به فروش می رساند. در نظر است املاک مذکور بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف دار (با شرایط مختلف) در معرض فروش قرار گیرد.

متقاضیان می­ توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، بازدید از املاک، دریافت اسناد مزایده (برگه‌های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود از ساعت 10 روز  دو شنبه 1396/11/23تا  ساعت 12روز پنج شنبه 1396/12/03  به محل این اداره واقع در در اراک، میدان شهدا (باغ ملی)، ابتدای خیابان شهید رجائی(ملک)، اداره امور شعب بانک ملی استان مرکزی طبقه دوم دایره مهندسی واملاک مراجعه نمایند و یا با شماره تلفن 32231770 تماس حاصل نمایند.

توضیحات :

1- بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

2- پیشنهادات فاقد سپرده یا دارای سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.

3- رعایت کلیه موارد مندرج در برگه ­های مزایده الزامی است.

4- سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یک فقره چک تضمینی بانک ملی ایران در وجه اداره امور شعب استان  مرکزی به همراه پاکت های مربوطه به برگه شرایط شرکت در مزایده تحویل دهند.

5- کلیه پاکات حاوی پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1396/12/05 در سالن اجتماعات اداره امور شعب استان مرکزی ، واقع در اراک، میدان شهدا (باغ ملی)، ابتدای خیابان شهید رجائی(ملک)، بازگشایی خواهد شد، لذا متقاضیان می توانند در موعد یاد شده با ارائه کارت شناسایی در جلسه مذکور شرکت نمایند.

6- املاک دارای متصرف به صورت وکالت بلاعزل و تقبل کلیه هزینه­ های مربوط به اخذ استعلامات مأخوذه در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می­ گردد (هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود).

7- برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه ملک برعهده خریدار است.

8- در سرقفلی و حق کسب و پیشه  هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری برعهده خریدار است.

9- املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک می باشد و برای سرقفلی و حق کسب و پیشه در صورت خرید اقساطی حسب درخواست متقاضی به یکی از طرق ذیل صورت می پذیرد: 1 ـ انعقاد قرارداد عادی صلح حقوق اقساطی (بدون نیاز به ارائه وثیقه) مطابق نمونه قرارداد بانک  2 ـ عقد صلح اقساطی به صورت رسمی با اخذ وثیقه مورد پذیرش بانک به میزان مانده بخش اقساطی ثمن معامله و سود متعلقه آن.

10- هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام ‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه بانک واریز نماید.

11- متقاضیان خرید می بایست مبلغ 000ر200 ریال به حساب شماره 0110549940002 در وجه اداره  امور شعب استان مرکزی بانک ملی (قابل واریز در کلیه شعب) واریز و اصل رسید را به همراه برگه‌های تکمیل شده تحویل دهند.

12- فروش املاک به صورت نقد و اقساط براساس جدول اعلام شده ذیل صورت خواهد پذیرفت که خریدار می بایست صراحتا اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر نماید.

13- در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.

14- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد.

15-تعدادی از املاک، در صورت عدم مراجعه متقاضی خرید در مزایده، از طریق مذاکره نیز واگذار می­ گردد.


نحوه فروش باشرایط نقد

ردیف

شرح شرایط

1

در صورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد (برای کلیه کاربری ها به استثناء موارد ذکر شده در توضیحات).

2

املاک متصرف دار به صورت نقدی و یا اقساط (به روش اجاره به شرط تملیک) و با ارائه وکالت نامه به فروش می رسد .


نحوه فروش با شرایط نقد و اقساط

ردیف

کاربری

مدت

شرایط اقساط

1

تجاری،  مسکونی، اداری

دوساله

(24ماهه)

50% نقد + 50 % اقساط ماهیانه بدون سود

30% نقد + 70 % اقساط ماهیانه با سود20%

2

صنعتی، کشاورزی، دامداری و خدماتی

دوساله

(24ماهه)

30% نقد + 70% اقساط ماهیانه بدون سود

جهت دریافت مشخصات املاک فایل الحاقی را کلیک نمایید.

فایل الحاقی فایل الحاقی

.
اقدام کننده:  .
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel