ملی کارت ارزی

  معرفی کارت
taghavi-1.JPG

ملی کارت ارزی با هدف تسهیل در جابجایی ارز توسط مسافران و تجار معتبر عازم به کشورهای حوزه خلیج فارس ( امارات متحده عربی ـ قطر ـ بحرین ـ کویت و عربستان سعودی ) ، علی الخصوص زائران بیت الله الحرام بدون هیچگونه کارمزد و هزینه ای صادر می گردد.

نوع ارز ، حساب مرتبط با کارت فوق درهم امارات بوده، اما دارندگان این نوع کارت می توانند از کشورهای فوق از طریق دستگاه های خود پرداز، ارز محلی دریافت نمایند.

  شرایط و مقررات افتتاح حساب و صدور ملی کارت ارزی

تکمیل فرم تقاضای صدور و امضای فرم شرایط و مقررات ملی کارت ارزی به دو زبان فارسی و لاتین

تکمیل فرم در خواست افتتاح حساب به دو زبان فارسی و لاتین

تکمیل کارت نمونه امضاء

  مدارک مورد نیاز جهت صدور ملی کارت ارزی

مدارک شناسایی اعم از شناسنامه ، کارت ملی و گذرنامه

دو قطعه عکس 4×3

نکات مهم

حداقل مبلغ به منظور افتتاح حساب مرتبط به کارت ، یک هزار درهم امارات می باشد.

استفاده از کارت در خودپردازهایی امکان پذیر است که علامت GCCNET که در ظهر کارت چاپ شده است ، برروی دستگاه نیز دیده شود. ( ممکن است در برخی موارد از عبارات مشابهی استفاده شود )

حداکثر مبلغ قابل پرداخت توسط کارت در هر بار استفاده یا روزانه -/3000 درهم و یا معادل آن به ارزهای دیگر می باشد و تعداد دفعات برداشت محدودیت ندارد.

برداشت به میزان دلخواه ، در صورت مراجعه به شعبه اصلی بانک ملی ایران در دبی امکان برداشت وجه مورد نظر به ارزهای مختلف در داخل کشور، با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب صدور کارت فوق توسط شعب منتخب ( طبق لیست پیوست ) امکان پذیر می باشد.

حداقل مانده حساب کارت 100 درهم میباشد. متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تلفنهای 8-23583386 اداره کل عملیات ارزی ( دایره خدمات ارز غیر بازرگانی و کارتهای بین الملل ) تماس حاصل نمایند.

اسامی شعب صادر کننده ملی کارت ارزی


BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2017RSSEMailAparat Channel