پیام نوروزی دکتر حسین زاده مدیریت عامل بانک ملّی ایران به مشتریان گرانقدر

دوشنبه 30 اسفند 1395
مشتریان گرامی و هم میهنان عزیزم 
سال ۱۳۹۵ گذشت و بهاری جدید فرارسید. به فرمایش شیخ اجل سعدی شیرین سخن:

 گذشتت آنچه در ناصوابی گذشت
ور این نیز هم در نیابی گذشت 
کنون وقت تخم است اگر پروری
گر امیدواری که خرمن بری 
گرت چشم عقل است تدبیر گور
کنون کن که چشمت نخورده‌ست مور  

در این ابتدایی ترین ثانیه های سال جدید، بعنوان مدیر عامل بانک ملی ایران، بانکی که فراتر از یک موسسه مالی و اقتصادی، موسسه ای برخاسته از عزّت ملّت شریف و متعلّق به تمام مردم عزیز و مشتریان گرانقدر است و به نمایندگی از کارکنان بانک ملی ایران سال نو را به شما تبریک گفته و برایتان سلامتی که نعمت بی بدیل الهی است آرزومندم. 
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شد، به عنوان سازمانی که وظیفه ذاتیمان به حرکت درآوردن چرخ اقتصاد و هدایت امور مالی شماست، همراهتان هستیم تا بنا به توصیه مقام معظم رهبری بتوانیم دست در دست هم با همدلی و همراهیِ بیش از پیش خواسته های به حق ایشان را پاسخی شایسته دهیم. هموطن عزیز و مشتری گرانقدر، ما کارکنان بانک ملی ایران فعل خدمت به شما مشتریان و صاحبان اصلی این موسسه را به مثابه شعر مولانا چنین صرف نموده ایم: 

خیر کن با خلق، بهر ایزدت
یا برای راحتِ جانِ خودت 
تا هماره دوست بینی در نظر
در دلت ناید زکین ناخوش صور 

 و در طی ۸۸ سال خدمت اثبات نموده ایم که تعلق خاطرمان به مردم ورای گرایش های اقتصادی و منفعت طلبانه بوده و با حضور در تمام صحنه ها و همچنین تمام نقاط کشور از نقطه صفر مرزی تا دل کویر، از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب، در دورافتاده ترین روستا ها و بزرگترین شهرها بدون نگاه به مفهوم هزینه و فایده این تعلق خاطر را به تصویر کشیده ایم. 
امیدوارم سال ۱۳۹۶ سالی باشد که اتّحاد و همدلی در بین ملت شریفمان بیش از پیش تبلور یافته و با حمایت شما مشتریان گرانقدر چرخهای اقتصادی کشورمان روان و آسان به گردش در آید. سلامتی، سعادت، سرفرازی و سرزندگی شما خوبان را از خداوند منّان مسئلت دارم. 

ارادتمند محمد رضا حسین زاده
۱۳۹۵/۱۲/۳۰

تعداد بازدید: 30537

BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel