پیام مدیر عامل بانک ملی ایران

به نام خداوند بی همتا

... بیستون را به یاد آوردیم
دستهایی که باید به کار سپرده شوند را
همان دستهایی که کوه را چون پر کاهی از سر راه بر می دارند
چه نیروی شگفت انگیزی است
این دستهای به هم پیوسته ...


از ته دل شگرگزارم که خداوند توفیق سالها خدمت در بانک ملی ایران را به اینجانب عطا کرده. بانکی که خشت خشت آن توسط مردم نازنین سرزمینم با عشق و غیرت بنا شده. شاکرم به درک این میراث غنی و امیدوار به این که از عهده مسئولیتها و وظایفم برایم. به امید خداوند.
بی هیچ تعارفی عمیقاً اعتقاد دارم بانک ملی ایران طی دوران حیاتش با بهره گیری از مدیران و کارمندان دلسوز و دانش آموخته، تبلور امانتداری بانکی بوده. طی سالها حضور در ردههای مختلف بانک ملی ایران خوب دریافته ام سرلوحه کار بانک "مشتری مداری" بوده و "ارتقای سطح فعالیت های بانکی". خوب می دانم این مؤلفه ها در تار و پود بانک ملی تنیده شده اند. خوب می دانم این شعارها همیشه از الویت های اصلی بانک بوده اند و نمیتوان بانک ملی را بدون آنها تعریف و تبیین کرد. سازمانها و مؤسسات پرشماری ، عبارت های فوق را به عنوان شعارمطرح می کنند  ولی همه می دانیم پیشینه تاریخی، جایگاه کلیدی تر و رسالت بیشتری را در قبال نظام بانکی، سیاست های پولی و اقتصاد ایران برای بانک ملی ایران تعیین می کند . تردیدی ندارم همکاران بزرگوارم با درک عمیق از اعتماد مردم به بانک ملی ایران اصولی را که همیشه بدان پایبند بوده اند دنبال خواهند کرد: یعنی حفظ سرمایه، یعنی امانتداری، یعنی حفظ اسرار مشتریان و البته همسازی با روند توسعه اقتصادی کشور که بی تکیه به نظام بانکی به کرانه آرامی نخواهد رسید. بانک ملی ایران در چنین قابی با ارایه خدمات متنوع و متناسب با نیازمندی مشتریان، آبادانی و رونق کسب و کار و تولید را هم به طور بایسته و شایسته پی خواهد گرفت.
در کنار همه اینها بانک ملی ایران با مشارکت، ارایه تسهیلات و سرمایه گذاری در طرحهای عظیم و پذیرش مسئولیت های اقتصادی، مالی و اجتماعی متنوع، از دورانی به دوران دیگر نشان داده به شما مشتریان و مردم ایران تعلق داشته و در هر شرایطی گره گشای مشکلات بوده. روندی که اهداف عالیه دولت را هم دنبال خواهد کرد.
بانک ملی ایران با همه توان در سالی که از سوی رهبر گرانقدر جمهوری اسلامی ایران به نام "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" نامگذاری شده تلاش خواهد کرد به این شعار کلیدی و سرنوشت ساز تحقق بخشد.
آن قدر در بانک ملی ایران حضور داشته ام تا دریابم تعلق خاطر خانواده بانک به مردم ورای گرایش های اقتصادی و منفعت طلبانه بوده و می دانم مشتریان عزیزمان هم ورای همه چالشها به این امر اشراف دارند. ما خانواده بانک ملی ایران به این اصل ایمان عمیقی داریم :" در هیچ جای دنیا مشاوری دلسوزتر و آگاهتر از مشتریان خود نداشته و نخواهیم داشت."
بنابراین دست یاری به سوی شما دراز می کنم و انتظار دارم با انتقادها و پیشنهاداتتان ما را، این امانتداران را همراهی کنید. به امید خداوند.

محمدرضا حسین زاده، مدیر عامل

تعداد بازدید: 15565
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2017RSSEMailInstagramAparat Channel