پیام نوروزی مدیر عامل بانک ملی ایران

 

به نام آفریننده  بهار زیبا

بار دیگر بهاری تازه از راه رسیده است تا ما آدمیان را برانگیزد که در مسیر تعالی و بهروزی،فکر و جان و دل را از اندیشه ها و ملال های کهنه بزداییم و به شویم از آنچه تا کنون بوده ایم. 
سال 1396 با همه فراز و نشیب هایش به پایان رسید و ورقی دیگر از تاریخ این مرز و بوم کهن ورق خورد.جا دارد که حلول سال جدید را به عموم مردم و مشتریان بزرگوار بانک ملی ایران تبریک عرض نمایم.
سال 1397 را در حالی آغاز می کنیم که مقارن شده است با شهادت امام هادی(ع).تبرک این سال را به نام این امام همام به فال نیک می گیریم  و از درگاه ربوبیت باریتعالی موفقیت های روز افزون برای ملت شریف ایران را مسالت داریم و امیدواریم  تا همه مدیران و همکاران بانک ملی ایران بتوانند در سال پیش رو با جدیت و حمیت بیشتر در عرصه خدمتگزاری به مردم فهیم ایران کوشا باشند.
در سال 96 فرآیند تقویت و توسعه محصولات و خدمات بانک ملی ایران با هدف نقش آفرینی برای خلق ارزش به مشتریان در شبکه بانکداری کشور و کسب سود مورد انتظار با قوت ادامه یافت. بانک در یکسال اخیر به پشتوانه دولت محترم و با ارائه راهبردها و تدابیرمناسب توانست از همه مشکلات و موانع عبور کند و با ارائه تسهیلات، خدمات نوین و محصولات روزآمد و کارآمد به مشتریان در نظام بانکداری، کارنامه درخشان و تلاش های قابل توجهی را از خود نشان دهد. بانک ملی ایران امروز توانسته بزرگترین سرمایه و دارایی خود را که اعتبار و اعتماد مشتریان است بیش از پیش حفظ کند و این به عنوان بزرگترین دستاورد، یکی از افتخارات و موفقیت های بانک به شمار می آید.
افزایش چشمگیر عملکرد بانک ملی ایران در روابط بین الملل در سال ۹6 نسبت به سال های قبل، موید استفاده مطلوب بانک از فرصت پیش‏آمده در پسابرجام است؛ به‌گونه‌ای‌که در سال 96 حجم ضمانتنامه ها و اعتبارات اسنادی ارزی صادره مطلوب و قابل توجه بوده است. 
در سال ۹۷ که از سوی رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده، قدم گذاشتن و حرکت در مسیر بانکداری دیجیتال، همسو شدن با استانداردهای منطبق با بانکداری جهانی و سرعت بخشی بر ارائه محصولات خلاق و نوآورانه از مهمترین راهبردها و ماموریت بانک برای سال جاری خواهد بود و تلاش خواهیم کرد با هم افزایی و کمک به شرکت های دانش بنیان داخلی در نیمه اول سال 97 محصولات و تجهیزات جدید و نوآورانه را در دومین "ملی شو" بانک ملی ایران رونمایی کنیم تا بانک را کارآمدتر و مدرن تر از قبل به مردم و مشتریان معرفی نماییم. بانک در سال 97 فرآیند تقویت و توسعه محصولات خود را با هدف خلق زنجیره ارزش به مشتریان و تحصیل سود مورد انتظار همچنان با قوت ادامه خواهد داد و در بخش اعتباری تمام تلاش ما به حرکت درآوردن چرخه امور تولیدگران داخلی خواهد بود.
 مجدداً حلول سال نو و عید باستانی نوروز را به همه مشتریان گرانقدر و همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

محمد رضا حسین زاده
مدیر عامل بانک ملی ایران

فروردین 1397

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2020 rss mail