پیام تبریک دکتر حسین زاده به مناسبت آغاز سال 1398

 

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

               یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ                                                             یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَار
              یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ                                                             حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
سلامی به طراوت بهار، نثار شما هموطنان عزیزم. بهار از راه رسیده است تا با آمدنش جان ها معرفت یابد. فصلی که همواره امید تازه شدن و بهروزی را با خود به همراه دارد.
فرا رسیدن سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی است خدمت شما تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و اميدوارم با لطف خدای منان سال جديد، سالي سرشار از معنویت و سعادت توأم با خير و بركت برای مردم و کشورمان باشد.
بانک ملی ایران در سال «حمایت از کالای ایرانی»، تلاش کرد تا همراستا با سیاست‌های اقتصادی کشور، حمایت ویژه از کارآفرینان و فعالان اقتصادی کشور را در کنار ارائه خدمات نوین بانکی به بهترین شکل ممکن به انجام برساند و در جریان تحولات اقتصادی کشور علی رغم محدودیت ها، رسالت خود را همگام با ماموریت های نظام بانکی کشور جامه عمل بپوشاند و اینک در سال 1398 که به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد ، قطعا با تلاشی مضاعف و همراهی با فعالان عرصه ی تولید، این نامگذاری را به معنای واقعی به تصویر خواهیم کشاند.
 در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و از همراهی صمیمانه مردم شریف کشورمان در سال 97 با وجود تمام مشکلات اقتصادی و فشارهای وارده تشکر کرده و به دلیل اعتمادتان به بانک که متعلق به مردم شریف ایران است سپاسگزارم و از خداوند کریم سالی خوش، توأم با سلامتی، سعادت و احسن الحال را برای همه مسألت دارم.
 هر روزتان نوروز، نوروزتان پيروز                                                                             
محمد رضا حسین زاده
مدیرعامل بانک

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2020 rss mail