مزایده املاک مازاد بانک ملی استان آذربایجان غربی (97/1)

تاریخ: دوشنبه 27 فروردين 1397 - تعداد بازدید: 419

بانک ملی ایران در نظر دارد، قسمتی از املاک مازاد خود را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس:  http://www.setadiran.ir بر مبنای قیمت پایه مزایده، در وضعیت موجود و به صورت نقدی، نقد و اقساط، بدون متصرف و متصرف­دار به فروش برساند. متقاضیان می ­توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت اسناد مزایده (برگه­ های شرایط شرکت در مزایده) و تسلیم پیشنهادات خود از ساعت 8  صبح روز یکشنبه مورخ 1397/01/26 لغایت ساعت 14 روز ­چهارشنبه مورخ 1397/02/05 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس فوق در قبال پرداخت مبلغ 000ر200 ریال نسبت به خرید اوراق شرکت در مزایده اقدام و پیشنهاد قیمت خود را حداکثر تا همان زمان از طریق سامانه ستاد ارسال و برای طرح سؤالات احتمالی خود  در زمینه املاک و یا ارائه پیشنهاد خرید ملک با شماره تلفن 33453235  تماس حاصل نمایند.

توضیحات:

1-  بانک ملی ایران در قبول یا رد یک یا کلیه پیشنهادات مختار است.

2-  پیشنهادات فاقد سپرده کمتر از میزان مقرر، مخدوش، مبهم و مشروط، مردود است.

3-  رعایت کلیه موارد مندرج در برگه ­های مزایده الزامی است.

4-  متقاضیان جهت شرکت در مزایده می­ بایست در سامانه ثبت نام نموده و پس از تهیه توکن (جهت امضای الکترونیکی) نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام نمایند. متقاضیان می ­توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و چگونگی راهبری سامانه با کارشناسان سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با شماره تلفن 41934 تماس حاصل نمایند.

5-  سپرده (ودیعه) شرکت در مزایده معادل 5% قیمت پایه مزایده است که متقاضیان باید طی یکی از  روش­های پرداخت تصریح شده در سامانه ستاد در وجه بانک ملی ایران واریز و تصویر رسید پرداخت شده را در سامانه، آپلود و اصل آن را در ارومیه به واحد مهندسی و املاک واقع درمدرس، نبش عمار، اداره امور شعب آذربایجان غربی، طبقه 4 تحویل دهند.

6- کلیه پیشنهادات متقاضیان خرید املاک در ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخ 1397/02/06 به صورت سیستمی و الکترونیکی از طریق سامانه ستاد در محل اداره امور شعب  بانک ملی  آذربایجان غربی  بازگشایی و به اطلاع متقاضیان خواهد رسید که می بایست  در فرجه مقرر 10 روزه جهت انعقاد قرارداد و واریز وجه بنا به نوع درخواست خرید (نقدی یا اقساطی) اقدام نمایند.

 7- املاک دارای متصرف به صورت وکالت و تقبل کلیه هزینه های مربوط به اخذ استعلامات ماخوذ در ارتباط با نقل و انتقال و سایر موارد بر عهده خریدار واگذار می گردد.(هزینه تنظیم وکالتنامه بالمناصفه خواهد بود)

8-برای کلیه املاک، بازدید الزامی است و در وضعیت موجود واگذار می‌گردد و برای املاک متصرف‌دار، وفق شرایط مندرج در برگ مزایده، تخلیه­ ملک ­­بر عهده­ خریدار است.

9- در مورد املاک سرقفلی هزینه جلب رضایت مالک جهت تغییر شغل و در صورت لزوم تغییر کاربری بر عهده خریدار است.

10- در مورد املاکی که به صورت نقد و اقساط واگذار می شود قرارداد منعقده به روش اجاره به شرط تملیک می باشد.
 11-
هزینه آگهی و کارشناسی برعهده خریدار است و مشارالیه می بایست این هزینه را براساس اعلام‌نظر بانک قبل از انعقاد قرارداد نقداً در وجه­ بانک ­­واریز ­نماید.

  12- متقاضیان خرید می بایست، با مراجعه به سامانه ستاد(www.setadiran.ir)  و پرداخت مبلغ 000ر200 ریال در زمان مقرر مندرج در متن آگهی نسبت به خرید اوراق مزایده اقدام و برگه های تعهد نامه و شرایط شرکت در مزایده (اسناد مزایده) را دانلود و پس از مطالعه پذیرش، آنها را در سامانه­ تایید ­نمایند.

 13- متقاضیان خرید املاک به صورت نقد و اقساط می‌بایست در برگه های شرایط شرکت در مزایده (که به صورت نقد و اقساط از طریق سامانه ستاد خریداری می نمایند) صراحتاً اشاره به مدت و سود نرخ مورد نظر براساس جدول ذیل نمایند.
 14-
در صورتیکه مبالغ پیشنهادی خریداران، به طور مساوی باشد، اولویت فروش با شرایط نقدی است.

 15- نحوه فروش املاک مازاد بانک به شرح ذیل اعلام می‌گردد:


 

ردیف

شرح شرایط

1

در صورت خرید نقدی 10 درصد تخفیف به خریدار داده خواهد شد.

2

برای املاک کاربری تجاری، مسکونی و اداری به صورت 50% نقد و 50% الباقی در اقساط ماهیانه برای مدت دو سال بدون احتساب سود

3

برای املاک کاربری تجاری، مسکونی و اداری به صورت 30% نقدو 70% الباقی اقساط برای مدت 24 ماه با سود20%

4

برای املاک کاربری صنعتی، کشاورزی و دامداری به صورت 30% نقد و 70% الباقی برای اقساط دو ساله بدون سود

5

املاک متصرف دار با ارائه وکالت نامه بلاعزل به فروش می رسد. و روئیت ملک به منزله تحویل ملک می باشد.

6

تخفیف ندارد- نقد

جهت دریافت مشخصات املاک فایل الحاقی را کلیک نمایید.

فایل الحاقی فایل الحاقی

.
اقدام کننده:  .
  

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel