درگاه پرداخت اینترنتی

  معرفی خدمت


به منظور ارائه خدمات نوین بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری و انجام خدمات بانکداری الکترونیک سامانه درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملی ایران راه اندازی گردید.

در این سامانه امکان پرداخت هزینه های کالا یا خدمات در بستر اینترنت برای مشتریان با کارتهای شتاب فراهم گردیده و پذیرندگان دارای درگاه می توانند از طریق سایت رسمی خود عملیات فروش اینترنتی را به انجام رسانند.


 

مکمل دستورالعمل ارائه درگاه

  شرایط لازم جهت دریافت خدمت


متقاضیان ثبت و استفاده از درگاه های بانک ملی ایران باید شرایط اولیه ی ذیل را دارا باشند:

متقاضی دارای یکی ازانواع حساب (جاری - قرض الحسنه - سپرده کوتاه‌مدت) نزد یکی از شعب بانک ملی (ترجیحا قرض الحسنه جاری) باشد.

مشتری (پذیرنده) باید از مشتریان شناخته شده و معتبر بانک باشد.

در سایت معرفی شده برای فروش اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک قابل مشاهده باشد.
  نحوه ارائه درخواست
مشتری به آدرس https://novin.sadadpsp.ir/RG مراجعه و از طریق منوی ثبت درخواست پذیرندگی در بخش خدمات اینترنتی، اقدام به ثبت درخواست خود و ارسال مدارک مورد نیاز نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نماید.

مشتری کد رهگیری دریافت شده را جهت تائید در سامانه خدمات اینترنتی بانک، به شعبه ارائه می نماید.

24 ساعت پس از انجام تائید مربوطه توسط شعبه، درگاه اینترنتی ثبت گردیده و شماره های پذیرنده و پایانه به همراه کدهای مربوطه و رمز اختصاصی به آدرس الکترونیکی مشتری ارسال می گردد. مشتری پس از انجام پیکربندی های لازم و همچنین تست هزار ریال (1000 ریال) باید با بخش پشتیبانی پذیرندگان اینترنتی به شماره 83386-021 (کلید 2) تماس گرفته و نسبت به افزایش سقف اعتبار درگاه خود اقدام نماید.


BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel