معاون اول رئیس جمهور از بانک ملی ایران تقدیر کرد/
بیشترین مساعدت با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)

سه شنبه 7 شهريور 1396
معاون اول رئیس جمهور از بانک ملی ایران به جهت بالاترین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی و بیشترین مساعدت با خانواده های کمیته امداد امام خمینی(ره) تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در پی ارسال نامه سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به جهت اعلام بیشترین مساعدت بانک ملی ایران با خانواده های کمیته امداد امام خمینی(ره) در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، ضمن آرزوی توفیق، مراتب تشکر و تقدیر را نسبت به این اقدام اعلام کرد.

بر این اساس در نامه  ارسالی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکید شده است: بانک ملی ایران با پرداخت مبلغ سه هزار و 250 میلیارد ریال (10 درصد بیش از سهم تکلیفی) بالاترین سهم پرداخت را نسبت به سایر بانک ها عهده دار بوده که زمینه ایجاد 28 هزار و 179 طرح اشتغال و بالتبع توانمندی و خودکفایی بخشی از خانواده های تحت حمایت این نهاد را فراهم کرده است. عملکرد موثر بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی طی چند سال اخیر زمینه خودکفایی و خروج 126 هزار و 972 خانوار را از حمایت های دائم این نهاد ایجاد کرده است.

 


تعداد بازدید: 4441

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel