بانک ملی ایران لوح تقدیر کنفرانس ملی کارآفرینی را دریافت کرد

يکشنبه 26 آذر 1396
در سومین کنفرانس ملی کارآفرینی که با موضوع استقامت ملی و توسعه پایدار برگزار شد،خدمات و حمایت های بانک ملی ایران از اقدامات کارآفرینانه مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این کنفرانس که با حضور تنی چند از مسئولان کشوری و فعالان عرصه کارآفرینی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد، لوح تقدیر کنفرانس به امضای علا میرمحمد صادقی نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران  به بانک ملی ایران اهدا شد که معاون اداره کل امنیت و توسعه سیستم های بانک ملی ایران به نمایندگی از بانک، آن را دریافت کرد.

لیلا رضایی معاون اداره کل امنیت و توسعه سیستم های بانک ملی ایران در پانل تامین مالی، سرمایه گذاری و امنیت سرمایه گذاران این کنفرانس ،ضمن تشریح استراتژی های این بانک در حوزه کارآفرینی  گفت: کارآفرینی به یک رویه جاری در فعالیت های بانک ملی ایران تبدیل شده و بانک ملی ایران از هر طرحی خلاقانه و کارآفرینانه که بتواند تحولی در بازار ایجاد کند ، حمایت خواهد کرد.

وی افزود: سامانه های بام و بله از نمونه های بارز حمایت های استراتژیک بانک ملی ایران از ایده هاست.

رضایی تاکید کرد: سامانه بام تنها یک سامانه ارایه خدمات بانکی نیست بلکه زیرساختی برای توسعه محصولات است؛ سامانه بله نیز یک پیام رسان نو و خلاقانه است که نمونه مشابهی ندارد.

وی حمایت از استارت آپ ها و فین تک ها را از اولویت های بانک ملی ایران خواند و گفت: ما به حمایت گسترده از کارآفرینان معتقدیم و آن را راهکاری جدی برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال می دانیم.


تعداد بازدید: 2038

ارسال نظر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.
 
 
 

 
BMIQRCode
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSSEMailInstagramAparat Channel