سامانه ها

بانك ملي ايران با ايجاد سامانه هاي مختلف سعي بر برطرف نمودن نيازهاي مشتريان بصورت الكترونيكي و مجازي مي نمايد .

آشنايي با اين سامانه ها و عملكرد آن مطمئن باعث كاهش مراجعات شما مشتريان به بانك و صرفه جويي در زمان و هزينه شما خواهد شد.

هدف ما جلب رضايت شماست


سامانه بانكداری اينترنتی(سبا)

كاربرانی که مایل به استفاده از این حساب باشند باید با مراجعه به سایت بانک ملی ایران ورود به سامانه سبا فرم عضویت این خدمت را پر نموده و در همین فرم شعبه ای را بر اساس راحتی کار خود به عنوان شعبه ای که برای تکمیل کار به آن مراجعه خواهند نمود انتخاب نمایند. (هر شعبه ای از بانک ملی ایران )

ادامه ...


سامانه دستور پرداخت گروهی پایا( ACH )

دستــور پرداختهای گروهی عمدتاً برای پرداخت های تجاری کاربران شرکتی و سازمانی ،سازمانهايي كه حساب اصلي آنها در بانك ملي ايران مي باشد مي توانند بدون الزام مخاطبان تجاري خود به افتتاح حساب در يك بانك ، از طريق تكميل و ارسال فرمهاي مربوطه كه در اين بخش موجود مي باشد به حساب افراد در هر بانك ديگر وجه مربوطه را پرداخت نمايند .

ادامه ...


سامانه تلفن بانك ملي

بانک ملی ایران به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری اقدام به راه اندازی سیستم تلفنبانک نموده و شماره تلفن هاي 2784 و 09622  جهت استفاده از خدمات فوق تعبیه شده است .

ادامه ...


سامانه خدمات اينترنتی

بانک ملی ایران در راستای ارائه خدمات نوین و بانکداری الکترونیک برای کلیه مشتریانی که یکی از انواع حسابهای متمرکز(سیبا) را داشته باشند این امکان را فراهم نموده است تا با عضویت در بخش خدمات اینترنتی این بانک ضمن آگاهی از مانده حساب و گردش حساب كليه حسابها اعم از سيبا و غير متمركز مشتمل بر ريالي و ارزي، جاري، قرض الحسنه و كوتاه مدت،  در صورت  تمایل صورتحساب خود را در هر بازه زماني كه خود مي خواهند  از طریق چاپ در قالب فایل اکسل دریافت نمایند .

ادامه ...


سامانه تسویه ناخالص آنی (ساتنا)

در اين سامانه مشترياني كه در بانك ملي داراي يكي از انواع حساب (جاري، پس انداز و كوتاه مدت) مي باشند ، مي توانند نسبت به انتقال وجوه (مبالغ بيش از يكصد و پنجاه ميليون ريال) به حساب خود و يا ساير افراد در ساير بانك ها اقدام نمايند .

از مزاياي بكارگيري ساتنا امنيت، سرعت و سادگي انجام عمليات آن مي باشد

ادامه ...


سامانه حواله الکترونیکی بانکی(سحاب)

سحاب سامانه اي است كه به مشتريان بانك امكان مي دهد با استفاده از كارت خود بتوانند به هر بانك ديگر عضو مركز «‌شتاب» حواله كنند . استفاده از سحاب هم در شعبه و هم در خوپردازها و هم در اينترنت بانك ميسر است .

استفاده از خدمات « سحاب در شعبه‏‌، از دستگاه كارتخوان   (pin pad) و منوي تحويلداري استفاده مي شود

در شعب‏‌، مشتري بايد فرم مخصوص انتقال را تكميل كند .

ادامه ...


سامانه وصول و واریز دسته ای چک ها

نرم افزار دریافت فایل اطلاعات چکهای واگذاری (کلر) است ، لذا در صورت تمایل می توانید بادریافت این نرم افزار فایل اطلاعات چکهای واگذاری به حسابهای متمرکز خود را تهیه و به همراه اصل چکهای واگذاری به شعبه دارنده حساب ارائه فرمایند .

لازم به توضیح است که در حال حاضر تنها شعب تحت پوشش ادارات امور شعب ( تهران -البرز- آذربایجان شرقی - اصفهان و فارس) می توانند از این امکان استفاده نمایند.

ادامه ...


سامانه معاملات آنلاین بورس

معاملات مجازی و حذف و رفت وآمد، بانک ملی ایران در راستای استقرار بانکداری الکترونیکی امکان خرید سهام بورس و اوراق بهادار را به صورت الکترونیکی ایجاد نموده است .

مشتريان با مراجعه به شركت هاي كارگزاري بورس (درحال حاضر شركت هاي كارگزاري بانك ملي و كارگزاري مفيد) و درخواست برقراري ارتباط برخط به منظور انجام معامله به صورت الكترونيكي، نسبت به تكميل فرم ها، قراردادها و معرفي حساب خود اقدام خواهند نمود .

ادامه ...


سامانه رعد ملی ( ussd )

با استفاده ازبرخي خدمات بانكي بدون نياز به هر گونه نرم افزار و يا سيستم هاي خاص به راحتي توسط هر مشتري كه داراي يك سيم كارت همراه اول و يا ايرانسل و يك تلفن همراه با هر مدلي  باشد ‏، قابل استفاده است .

ادامه ...


تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 RSS