پايانه هاي الكترونيكي

ايجاد پايانه هاي مختلف براي استفاده از كارتهاي بانكي به جاي وجه نقد يكي از اهداف بانك بوده و خوشبختانه بانك ملي ايران توانسته با بيشترين تعداد پايانه هاي مختلف نصب شده در نقاط مختلف بيشترين تعداد تراكنش ها ي پايانه ها را به خود اختصاص دهد.
سياست بانك در نصب و راه اندازي پايانه ها توزيع به نحو مناسب و قابل دسترس در كليه نقاط كشور مي باشد .
آشنايي با انواع مختلف پايانه ها- محل استقرار آنها مطمئنا شما را در مديريت بهتر زمانتان ياري خواهد نمود.

 خودپرداز

قسمت هاي اصلي دستگاه
  قسمت ورودي كارت(كارتخوان)
صفحه نمايش
كليدهاي عملياتي اطراف صفحه نمايش براي انتخاب گزينه هاي مورد نظر
صفحه كليد مشتري
دريچه پرداخت وجه
محل خروج كاغذ رسيد مشتري

ادامه

 پایانه فروش

 پايانه هاي فروش P.O.S) POINT OF SALE) دستگاهي است كه در مراكز فروش كالا و خدمات نصب مي شود تا در معاملات به جاي پرداخت وجه نقد و حمل و نقل فيزيكي پول، مبلغ مورد معامله به صورت الكترونيكي از حساب دارنده كارت (مشتري) كسر و به حساب پذيرنده كارت (فروشنده) واريز گردد.

ادامه

 کیوسک

در حال حاضر جهت رفاه حال مشتریان و امکان دسترسی آسان به گردش حسابها ی متمرکز و غیر متمرکز ، کیوسکهایی را در ایستگاههای شبانه روزی و برخی از شعب، مستقر شده است.

ادامه

 خود دریافت (میز کار هوشمند)

 به منظور رفاه حال مشتریان محترم در جهت ارائه خدمات بانکی اعم از اطلاع از مانده حساب ، گردش حساب و پرداخت قبوض خدماتی و کاهش مدت انتظار در شعب بانک و سفرهای درون شهری اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های خوددریافت هوشمند، بدون نیاز به حضور متصدیان امور بانکی و تنها با استفاده از ملی کارت برای ارائه خدمات بانکی شده است.

ادامه 

 pinpad

دارندگان ملی کارت می توانند با مراجعه به شعب از طریق دستگاههای Pin Pad از خدمات مبتنی بر کارت بهره مند گردند:

ادامه

 شعب شهاب ملی

شهاب ملي شعب تمام الكترونيك و بدون كارمندي هستند كه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتريان بانك مي باشند.

اين شعب براي اولين بار در كشور راه اندازي گرديده و اكثر خدمات بانكي را بدون مراجعه به كاركنان بانك از طريق دستگاههاي مختلف بانكي امكان پذير مي سازند.

ادامه

 پایگاه های شبانه روزی خودپرداز

در راستاي اجرايي نمودن بانكداري الكترونيك و دسترسي سريع مشتريان در ساعات متفاوت شبانه روز اقدام به راه اندازي مكان هايي شده است كه مجهز به چندين دستگاه خودپرداز و دستگاه وب كيوسك بوده و بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتريان مي باشد . ضمناً‌اين پايگاه ها مرتب كنترل مي شوند تا مشكلي در خودپردازها ايجاد نگردد.

ادامه


 

هدف ما جلب رضايت شماست


تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 RSS