سوالات متداول - بانک ملی ایران
همه سوالات
سوالات ارزی ریالی
سوالات حقوقی
سوالات تسهیلاتی
سوالات خدمات الکترونیک

وام دریافتی به مبلغ و مدت زمان سپرده گذاری و مدت زمان بازپرداخت و بر اساس جدول مندرج در وبسایت بانک بستگی دارد.
دراین طرح مشتری به منظور بهره مندی از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن ، نسبت به افتتاح حساب سپرده سرمایه گذاری خاص گواهی مسکن اقدام و علاوه بر اخذ سود سپرده کوتاه مدت ، امکان برخورداری از اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را نیز خواهند داشت. همچنین امکان خرید و فروش اوراق گواهی مسکن برای مشتریان در بازار فرابورس و از طریق شرکت های سرمایه گذاری طبق مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار میسر می باشد. اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن از تاریخ صدور به مدت 2 سال دارای اعتبار می باشند. دارندگان اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن می توانند نسبت به دریافت تسهیلات خرید یا ساخت مسکن ونیز جعاله تعمیر مسکن تاسقف های تعیین شده و پس از اخذ حد نصاب اوراق مزبور در یکی از شعب بانک ملی اقدام نمایند.
در همه بخش های اقتصادی بجز مسکن . بخش تولیدی با 5 درصد میانگین 6 ماهه حساب بر اساس مبلغ درخواستی و در سایر بخش ها با 10 درصد.
طرح پرداخت وام تا سقف سیصد میلیون تومان با یک ضامن و با نرخ کارمزد 4 درصد است.
مشتری عزیز شما می توانید اقساط ماهیانه و سود تسهیلات خود را از طریق مراجعه به وبسایت بانک ملی ایران به آدرس bmi.ir و مراجعه به بخش محاسبات مشاهده نمایید.
1 - مراجعه حضوری به هریک از شعب بانک ملی در سراسر کشور در ساعات اداری 2- مراجعه به دستگاههای خودپرداز ATM در هر لحظه از شبانه روز 3-پرداخت غیرحضوری از طریق درگاه اینترنتی سامانه بام ، توکن ، همراه بام ، سامانه سبا
مراجعه به بانک کارگشایی، تودیع طلا و ارزیابی و دریافت تسهیلات در قالب قرض الحسنه حداکثر تا مبلغ 20 میلیون ریال و در قالب جعاله ضروری حداکثر تا مبلغ 100 میلیون ریال با نرخ 18 درصد.
سامانه بام، همراه بام، پیام رسان بله، پرداخت قبوض، پیگیری پرداخت جرائم رانندگی، خرید شارژ، اپلیکیشن 60، کارت سخا، طرح میزان، امور حج، درخواست مسدودی کارت تلفن: 83386-021
امور مربوط به کارت اعتباری
تلفن: 43087-021
امور مربوط به سهام عدالت
تلفن: 1569-021
مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران
تلفن: 64140-021
اپلیکیشن ایوا، نشان بانک، کد دستوری #737*، عوارض خروج از کشور، دستگاه کارتخوان، درگاه پرداخت اینترنتی
تلفن: 42739000-021