برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه شهید باهنر اداره امور شعب استان البرز

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه شهید باهنر اداره امور شعب استان البرز مراسم تودیع و معارفه مسئول پایگاه شهید باهنر اداره امور شعب استان البرز با حضور رئیس و ديگر مسئولان اين اداره امور شعب و همچنین فرماندهی حوزه یک بسیج ادارات استان البرز ، در محل این اداره امور برگزار شد .

 

طی این مراسم آقای طلوعی رئیس اداره امور شعب استان با بیان لزوم جایگاه بسیج در تمامی ارکان میهن اسلامی ، اعتقاد و پایبندی بسیج به اصل ولایت فقیه را شاخصه اصلی این نهاد مردمی خواند و همین پایبندی را عامل اصلی اقتدار کشور در برابر توطئه ها و تحریم های ظالمانه دشمنان برشمرد .
 در ادامه این مراسم نیز سرهنگ مجیدی  فرمانده حوزه یک بسیج ادارات با ذکر این جمله از امام راحل که فرمود « افتخارم این است که خود بسیجی هستم » آسایش و ثبات امروز کشور را مرهون خون شهدائی دانست که هر یک در قامت یک بسیجی جان خود را در راه دفاع از دین و میهن نثار کردند.
خاطر نشان می سازد در پایان این مراسم ، ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های آقای ذکریا سامانی پور در طول دوران تصدی مسئولیت پایگاه شهید باهنر اداره امور شعب استان البرز ، اقای سید جواد چراغچی به عنوان مسئول جدید این پایگاه معرفی گردید .

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 rss mail