مشارکت بانك ملي ايران در احداث 18 مدرسه در مناطق محروم كشور

مشارکت بانك ملي ايران در احداث 18 مدرسه در مناطق محروم كشور بانك ملي ايران در راستاي انجام مسئوليت اجتماعي خود و مشاركت در طرح‌هاي عام‌المنفعه تا پايان آذر ماه امسال، اقدام به مشاركت در احداث 18 باب مدرسه در مناطق محروم كشور نموده است.

 

به گزارش روابط عمومي بانك ملي ايران، این بانک با اختصاص بیش از 32 ميليارد ريال از منابع قرض‌الحسنه (5درصد از 2درصد بودجه قرعه‌كشي جوایز حساب های قرض الحسنه پس انداز) در مناطق محروم كشور، موفق به ساخت 8 باب مدرسه در استان‌هاي كردستان، خوزستان، سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبي، كهگيلويه و بويراحمد، ايلام و آذربايجان غربي (2باب) شده است.
همچنين ساخت 10 باب مدرسه ديگر در استان‌هاي هرمزگان، كرمان، خراسان شمالي، خراسان رضوي، آذربايجان شرقي، كهگيلويه و بويراحمد، سمنان، همدان و بوشهر (2باب) توسط اين بانك در دست اقدام قرار دارد.
بانك ملي ايران همواره مشاركت در امور اجتماعي و طرح‌هاي عام‌المنفعه را رسالت خويش دانسته و تا کنون با اختصاص بیش از 130 میلیارد ریال در طرح‌هايي نظير مدرسه‌سازي، كمك به ساخت مسجد، نمازخانه، بقاع متبركه، درمانگاه، مرکز نگهداري ايتام و كودكان بي‌سرپرست، تجهيز كتابخانه و آزادي زندانيان نيازمند محكوم به پرداخت ديه ناشي از جرايم غير عمد، حضور موثر و فعال داشته است.

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018 RSS EMail Instagram Aparat Channel