حسین‌زاده : حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها، رویکرد محوری بانک ملی ایران است

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: بانک ملی ایران با محافل دانشگاهی ارتباط تنگاتنگی داشته و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ ها رویکرد محوری این بانک است.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، محمدرضا حسین‌زاده در جلسه هم‌اندیشی مسئولان بخش فناوری اطلاعات و شرکت داده‌ورزی سداد که با حضور مسعود خاتونی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات و جمعی از مدیران و مسئولان بخش IT بانک ملی ایران و شرکت داده‌ورزی سداد در سالن حافظ برگزار شد، اظهار داشت: باید با تهیه محصولات جدید و بومی‌سازی خدمات بانکداری بین‌المللی، خدمات بهتری را به مشتریان ارائه دهیم و منفعت آن در نهایت برای تمامی مردم خواهد بود.
معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های بخش IT این بانک اظهار داشت: فناوری اطلاعات دیگر یک ابزار نیست بلکه موتور محرکی برای هر سازمان است. در حال حاضر فناوری اطلاعات سازمان‌ها نقش استراتژیک و عملیاتی داشته و همین امر مسئولیت ما را دو چندان می‌کند. تصمیم‌گیری، سیاست‌گذاری، عملیات، پشتیبانی و شناخت کسب و کار از حلقه‌های بهم پیوسته فناوری اطلاعات بوده و یک سیستم ارزش آفرین است.
همچنین فرامرز خالقی مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد در این همایش با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته و حال این شرکت گفت: بخش فناوری اطلاعات جزو الزامات بانکداری مدرن است. در بانکداری آینده با شناخت نیازهای مشتریان قبل از آنکه مشتری احساس نیاز کند، باید امکانات لازم را مهیا کنیم و این شیوه یکی از بهترین شیوه‌های جذب مشتریان است.

 

تصاویر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 RSS