لوح تقدیر و سپاس چهاردهمین کنفرانس بین الملی آسیالیکس برای «سداد»

لوح تقدیر و سپاس چهاردهمین کنفرانس بین الملی آسیالیکس برای «سداد» شرکت داده ورزی سداد توانست از هفتمین کنفرانس بین المللی، یازدهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری و نوآوری و چهاردهمین کنفرانس بین المللی آسیالیکس ( ASIALICS) لوح تقدیر و سپاس دریافت کند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این کنفرانس که به میزبانی انجمن مدیریت فناوری ایران و با محوریت یادگیری فناورانه، نوآوری و همپایی در بستر تعاملات بین المللی برگزار شد، فرامرز خالقی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت داده ورزی سداد لوح تقدیر و سپاس این کنفرانس را دریافت کرد.

این لوح را مقام های عالی رتبه حوزه فناوری اطلاعات کشورمان و نمایندگان کشورهای جنوب شرق آسیا به مدیرعامل شرکت سداد اهدا کردند.

«سداد» از شرکت های زیر مجموعه بانک ملی ایران در حوزه فناوری اطلاعات است.

جایزه ملی مدیریت فناوری ایران با هدف ارتقای دانش مدیریت فناوری و نهادینه کردن الگوهای موفق توسعه فناوری، جایزه ای در سطح ملی است که پس از ارزیابی های دقیق شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی بر اساس مدل ارزیابی تدوین شده در سطوح مختلف، به سازمان‌های حایز شرایط اعطا می شود.

این جایزه هر سال به همت انجمن مدیریت فناوری و با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سازمان های برتر و فعال حوزه فناوری اطلاعات اهدا می شود.

 

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 
تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2018