تقدیر بانک ملی ایران از دارنده مدال طلای کشتی ناشنوایان جهان

در مراسمی ویژه، سعداله عیسی زاده مدیرامور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران به نمایندگی از دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل این بانک از محسن منوچهر تلوری دارنده مدال طلای وزن 86 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد ناشنوایان جهان در روسیه تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، عیسی زاده در این مراسم ضمن تبریک این موفقیت با بیان این که همواره بانک ملی ایران حامی و همراه قهرمانان و مدال آوران عرصه های مختلف ورزشی، اجتماعی و فرهنگی کشور بوده است، گفت: یکی از محورهای فعالیت و تلاش بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی در سطح کشور توانمند سازی و حمایت از کم توانان و معلولان است و در این میان ورزش یکی از محورهای دستیابی به این هدف است.
وی با تاکید براینکه معلولیت، محرومیت نیست، گفت: ما باید این نگاه را به جامعه منتقل کنیم که معلولان حق و فرصت برابری را مانند دیگر اقشار جامعه برای رسیدن به موفقیت دارند.
عیسی زاده افزود: بانک ملی ایران همواره تمام تلاش خود را کرده است تا مشکلات ورزشکاران قهرمان و مدال آوران جهانی و المپیکی در رشته های مختلف کشور را به کمک مسئولان به حداقل برساند.
گفتنی است، تلوری عضو تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشور، مدال طلای سه دوره المپیک، دو دوره قهرمان جهان و چندین دوره مسابقات کشور را تاکنون در وزن 86 کیلوگرم کسب کرده است.
گفتنی است، طی رقابت های قهرمانی کشتی آزاد ناشنوایان 2018 جهان که در ولادیمیر روسیه برگزار شد، تیم ملی کشتی آزاد ناشنوایان کشورمان با کسب ۵ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز و در مجموع با کسب ۱۹۳ امتیاز، قهرمان جهان شد.

 

تصاویر

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 rss mail