افتتاح فاز اول شهربازی و پارک آبی در استان مرکزی با مشارکت بانک ملی

افتتاح فاز اول شهربازی و پارک آبی در استان مرکزی با مشارکت بانک ملی طی مراسمی با حضور مسئولان اداره امور شعب استان مرکزی، فاز اول شهربازی و پارک آبی طوفان با مشارکت اداره امور شعب این استان افتتاح شد.

 

در این مراسم که معاونان استانداری مرکزی و مدیران بانک های استان نیز حضور داشتند آقای حسین آبادی  رئیس اداره امور شعب طی سخنانی به رسالت دولت و سازمان های دولتی در ایجاد فضاهای مفرح و نشاط انگیز به منظور بهره برداری خانواده ها و خصوصاً جوانان اشاره کرد و نقش تفریحات سالم را در افزایش ضریب سلامتی جامعه و کاهش جرائم یادآور شد.
 وی در ادامه علت اصلی مشارکت بانک ملی در اجرای این مجموعه عظیم را ادای دین به جوانان و مردم شهر اراک و شهرهای همجوار ذکر کرد.
همچنین آقای عاشوری معاون برنامه ریزی استانداری استان مرکزی از مدیران بانک ملی به خاطر همکاری و تلاش های فراوان قدردانی و با اشاره به وضعیت صنعتی استان تاکید کرد  ایجاد چنین مجموعه های فرهنگی و تفریحی نیاز مبرم یک جامعه صنعتی است تا افراد با روحیه ای مناسب به فعالیت های اقتصادی و اجتماعی خود بپردازند.
گفتنی است طرح مجموعه تفریحی و فرهنگی طوفان در سه فاز احداث می گردد و شامل رستوران با زیربنای 1500 متر مربع، پیست اتومبیلرانی با مساحت 2/2 هکتار، سالن سرپوشیده اتومبیلرانی کارتینگ در منطقه ای به مساحت 6 هزار متر مربع، سالن های تنیس، اسکواش و اسکیت به مساحت 2 هزار متر مربع، 12 باب واحد تجاری به منظور معرفی توانمندی ها و جاذبه های استان مرکزی و مجتمع بازی های کودکان در دوطبقه به مساحت 1500 متر مربع است.
فاز دوم شامل هتل 4 ستاره با 160 اتاق، سوئیت های اقامتی و بزرگترین پارک آبی کشور با وسعت 12 هزار متر مربع است که سال آینده افتتاح خواهد شد.
فاز سوم طرح نیز یک خط ترن هوایی با ارتفاع 29 متر است که مقدمات انعقاد قرارداد آن با یک شرکت خارجی انجام شده و بزودی کار اجرایی آن آغاز خواهد شد.

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2019 RSS