به ميزباني بانك ملي ايران نشست هم انديشي سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني برگزار شد

به ميزباني بانك ملي ايران
نشست هم انديشي سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني برگزار شد با حضور آقاي جمال دامغانيان عضو هيأت مديره ،‌تني چند از مديران ارشد بانك و جمعي از فعالان اقتصادي، صاحب نظران و استادان دانشگاه، نشست هم انديشي سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني در ساختمان موزه بانك برگزار شد.

 

در اين نشست كه به منظور بررسي و ارائه راهكارهاي رفع موانع توليد و اشتغال و تبيين نقش و رسالت بانك ملي ايران در سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني انجام شد، آقاي دامغانيان با اشاره به نام گذاري هر سال توسط مقام معظم رهبري ابراز داشت: مقام معظم رهبري با اين نام گذاري ها، راهبردهاي كلان اقتصادي را تبيين مي كنند كه در صورت تحقق منويات ايشان در هرسال، قطعات پازل پيشرفت كشور كنارهم قرار مي گيرد.
آقاي دامغانيان با طرح اين موضوع كه بايد بررسي شود ظرف اين چند سال اخير به چه ميزان شعارهاي هر سال اجرايي شده و دستاوردهاي كشور چه بوده است، يادآور شد: سال توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني برنامه و خط مشي بخش هاي مختلف را تعيين مي كند و همه را دربر مي گيرد. اين برنامه نيز با صرف حداقل هزينه و امكانات قابل اجراست.
 وي با اشاره به بيانات و دغدغه هاي رهبر معظم انقلاب در بخش اقتصادي تأكيد كرد: اگر بيانات ايشان براي همه به صورت يك باور و تكليف درآيد، قطعاً اجرايي مي گردد و مردم از ثمرات خير آن بهره مند مي شوند.
 به گفته آقاي دامغانيان توليدكنندگان كشور در حال حاضر با مشكلات عديده اي روبرو هستند و در عين حال جهاد گونه و به عشق كشور فعاليت مي كنند كه با تحقق شعار امسال، آنها از حواشي و مشكلات رها مي شوند و به افزايش توليد و اشتغال مي پردازند.
 آقاي دامغانيان گفت: نگاه بانك ملي ايران در ارائه خدمات مبتني بر انتفاع نيست و در تمامي نقاط كشور دغدغه خدمت به مردم را دارد و گواه آن نيز پرداخت 34 درصد تسهيلات قرض الحسنه شبكه بانكي و اعطاي بيشترين تسهيلات خرد به مردم توسط اين بانك است. عضو هيأت مديره بانك ملي ايران افزود: با تمامي حواشي ايجاد شده، اين بانك همچنان پرچمدار سيستم بانكي كشور است.
در ادامه اين نشست، در فضايي صميمي و آكنده از تفاهم، مشكلات توليدكنندگان مورد بحث و بررسي قرار گرفت و رفتار « نجيبانه» بانك ملي ايران در مورد معوقات غيرمترقبه توليدكنندگان مورد تقدير برخي از فعالان اقتصادي و كارآفرينان قرار گرفت.

 

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

 
 
 
کد امنیتی
 

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملّی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2020 rss mail