حواله های ارزی / صدور گواهی تمکن مالی / خرید و فروش ارز

چهارشنبه 20 تير 1397

حواله های ارزی
حواله های ارزی وارده
 این بانک آمادگی دارد تا حواله های ارزی صادره از سوی کارگزاران خارجی را در چارچوب ضوابط و مقررات مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم دریافت و به حساب معرفی شده در متن پیام حواله واریز نماید.
حواله های ارزی صادره
صدور حواله های ارزی از محل اسکناس بیگانه یا موجودی حساب های ارزی با منشاء خارجی در چارچوب ضوابط و مقررات تعیین شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و در چارچوب ضوابط و مقررات مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم و شرایط مربوط به روابط کارگزاری این بانک انجام می گردد.

صدور گواهی تمکن مالی
در این بانک گواهی تمکن مالی بابت مانده و گردش حساب های ارزی بنا به در خواست مشتریان صادر می شود.

خرید ارز
این بانک آمادگی دارد اسکناس بیگانه یا موجودی حساب های ارزی مشتریان را به نرخ روز خریداری نماید.

فروش ارز
در حال حاضر ارز مسافرتی در شعب منتخب ارزی این بانک به مسافران هوایی (افراد مقیم ایران) با ارائه مدارک شامل گذرنامه معتبر جمهوری اسلامی ایران، بلیط قطعی ( به مبدأ ایران و مقصد کشور مورد نظر)،  ویزا (برای کشورهایی که سفر به آنها مستلزم اخذ ویزا است) و یک نسخه تصویر مدارک مذکور به میزان حداکثر 500 یورو برای مسافرت به مقصد کشورهای نزدیک و حداکثر 1000 یورو برای مسافرت به مقصد کشورهای دور با پرداخت معادل ریالی به نرخ روز به همراه کارمزدهای متعلقه به صورت حواله صادر می شود و مسافران می توانند ارز مربوطه را در گیشه بانک ملی ایران مستقر در فرودگاه مبدأ (بعد از گیت خروجی) به صورت  نقدی دریافت نمایند. لازم به ذکر است فروش ارز مسافرتی به دارندگان گذرنامه های سیاسی یا افراد غیر مقیم امکان پذیر نیست.  


تعداد بازدید: 37436


تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2020 rss mail