پیوند کارت

  معرفی پیوند کارت
taghavi-1.JPG

پیوند کارت کارتی است دو منظوره که دارندگان آن پیام آوران زندگی می باشند.

بانک ملی ایران با همکاری واحد اهدای عضو  دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ،اقدام به ایجاد کارتی دو منظوره تحت عنوان "پیوند کارت " نموده است که علاوه بر اینکه یک کارت بانکی می باشد نشاندهنده عضویت فرد در سایت پیوند اعضا می باشد.


  روش دریافت

متقاضیان دریافت کارت اهدای عضو باید نخست به سایت اهداء عضو مراجعه کرده و فرم مخصوص ثبت نام را با مشخصات فردی خود (شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی و...) تکمیل کنند. چنانچه تمامی این فرم به‌درستی تکمیل شود متقاضی می‌تواند نمونه‌ی شبیه‌سازی‌شده‌ی کارت اهدای عضو خود را از سایت پرینت بگیرد که بر روی آن نام و نام خانوادگی و کد ملی و شماره‌ی شناسه‌ی اختصاصی آن متقاضی در سامانه‌ی اهدای عضو (IN) درج شده است.

متقاضیان با در دست داشتن پرینت کارت اهدای عضو باید به شعب منتخب بانک ملی در سراسر کشور مراجعه نموده و درخواست صدور پیوندکارت را بدهد.

کاربر شعبه‌ی بانک ملی بعد از کنترل صحت اطلاعات مندرج در سایت با مدارک هویتی متقاضی در صورت تطابق اقدام به افتتاح حساب می کند و  پیوندکارت را به صورت آنی صادر می نماید.

چنانچه مشتری قبلا حسابی در بانک ملی ایران داشته باشد می تواند بجای افتتاح حساب جدید یکی از حسابهای قدیمی خود را به پیوند کارت متصل نماید.

چنانچه مشخصات مدارک فرد با اطلاعات مندرج در سایت مطابقت نداشته باشد متقاضی موظف است تا نسبت به تصحیح اطلاعات نادرست اقدام نموده و سپس جهت دریافت کارت به شعب بانک ملی ایران مراجعه نماید.

آن دسته از متقاضیان که پیشتر در سایت ثبت نام کرده‌اند اما به هر دلیل هنوز «پیوندکارت» خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند به حساب کاربری خود در سایت رجوع کرده و مانند افراد فوق از کارت شبیه‌سازی‌شده‌ی خود پرینت گرفته و بقیه مراحل را طی نمایند.

شعب صادر کننده پیوند کارت به مرور در حال افزایش می باشند .

مشاهده آخرین اطلاعات شعب صادر کننده پیوند کارت

بیشتربدانیمتمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2024 rss mail