Object moved to here.

سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران "بام"

سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران "بام"

  معرفی خدمت
هدف ما از ایجاد سامانه  در دو جمله خلاصه می شود:
نوآوری پایانی ندارد و مشتریان ما لایق بهترین خدماتند

سامانه  بانکداری اینترنتی  بام بانک ملی ایران علاوه بر ارائه خدمات متداول ، ارائه دهنده خدماتی نوین در حوزه حسابداری شخصی می باشد. 

ما می دانیم انسان های هوشمند زندگی هوشمند داشته و ابزارهای هوشمند انتخاب می کنند و به همین دلیل است که ما به شما بام را پیشنهاد می کنیم.  شما با این ابزار هوشمند نیازی نیست تا بدانید انتقال وجه مورد نظرتان ساتنا هست یا پایا، درون بانکی هست یا خیر، نیازی نیست به دنبال شماره کارت و یا شماره حساب کسانی که بیشترین مراوده مالی دارید بگردید، و دیگر لازم نیست مشخصات این افراد را در جایی دیگر یادداشت کنید. حتی برای پیام دادن به آنها در مورد پرداخت نیاز به ابزار دیگری نیست. سامانه بام کاملا هوشمندانه همه این خدمات را در اختیار شما مشتری هوشمند قرار می دهد.

زمان با ارزشترین دارایی شماست و ما دوست داریم شما آن را برای لحظات خوب زندگی خود اندوخته کنید. به همین دلیل است که ما سامانه بام را به گونه ای طراحی کرده ایم تا شما بدون نیاز به دستگاه های رمز جانبی و با کاربری بسیار راحت بتوانید  از همه دستگاه ها اعم از کامپیوتر، تبلت و گوشی با سیستم عاملهای مختلف از آن استفاده کنید. علاوه بر این کافیست اپلیکیشن همراه بام را نیز نصب کنید تا بلافاصله و در هر زمان و مکانی امور بانکی خود را مدیریت کنید.


خواسته های شما انگیزه ادامه مسیر ماست. سامانه بام بانک ملی ایران به گونه ای طراحی شده تا نیازهای ویژه هر مشتری را پیاده سازی و مرتفع کند.
اگر در سازمان و یا شرکت خود به دنبال راهکارهای ویژه مدیریت مالی هستید کافی است با کارشناس بازاریابی ما به شماره تلفن 60993761-021 بگیرید و نیازهای خود را مطرح کنید. ما این قابلیت و آمادگی  را داریم تا سامانه بام را برای شرکت و یا سازمان شما ویژه سازی کرده و در اختیارتان قرار دهیم.


امکان دستیابی به سامانه بام در هر لحظه و هر مکان موجب شد تا تیم بام علاوه بر ارایه این سامانه بر روی وب، اقدام به تهیه نرم افزار این سامانه بر روی موبایل و پلتفرم های IOS و Android نماید. این نرم افزار با هدف برطرف کردن تمام نیازهای ضروری کاربران بر اساس امکانات موجود برروی تلفن های همراه طراحی شده است. از امکانات منحصر بفرد این نرم افزار می توان به پرداخت قبوض از طریق بارکدخوان، امکان به اشتراک گذاری رسید تراکنش های کارت به کارت بر روی شبکه های اجتماعی و یا پیامک، اشتراک گذاری تراکنش ها در شبکه های اجتماعی و یا از طریق پیامک و همچنین محیطی کاملا کاربر پسند نام برد.
شما می توانید از طریق این لینک نرم افزار همراه بام را دانلود نمایید.

  عضویت
چطور به بام بپیوندم; برای استفاده از سامانه بام درکدام گروه قرار می گیرم:

مشتری بانک ملی ایران هستم و پیامک تراکنشهای بانک ملی را دریافت می کنم از همین الان عضویت شما در سامانه بام و پیوستن شما به کاربران بام را تبریک می گوییم. همین الان روی دکمه عضویت و فعال سازی کلیک کرده و با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای و شماره تلفن همراه دریافت کننده پیامک های تراکنشهای مالی و اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود به راحتی با انتخاب شناسه کاربری و رمز عبور در چند دقیقه کاربر بام می شوید.

مشتری بانک ملی ایران هستم ولی از سامانه پیامکی بانک ملی ایران استفاده نمی کنم. یک زحمت کوچک برای شما داریم. به اولین شعبه بانک ملی ایران که در مسیر شماست مراجعه کرده و درخواست فعال سازی ساپتا کنید. با این کار ضمن اینکه پیامک تراکنشهای شما مرتبا ارسال می شود بلافاصله پس از فعال شدن سرویس برای شما در گروه یک قرار می گیرید و به راحتی می توانید به بام پیوسته و از آن استفاده کنید.

اگر شما فاقد حساب در بانک ملی ایران هستید می بایست در اولین فرصت به یکی از 3300 شعبه این بانک مراجعه کنید و علاوه بر افتتاح حساب در بانک ملی ایران فرم ساپتا (سرویس پیامک) را نیز تکمیل کرده تا مانند گروه یک به سامانه بام بپیوندید. همراهی شما افتخار ماست.


  خدماتبا سامانه بام بانک ملی ایران بانک به همین نزدیکی است

بصورت 24 ساعته در تمام روزهای سال با شماره: 83386-021 و
از ساعت 8 صبح الی 10 شب با شماره: 64140-021 در خدمت شما برای پاسخگویی می باشیم.

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بانک ملی ایران محفوظ می باشد.
Bank Melli Iran - Copyright © 2023 rss mail