امکانات جذاب اپلیکیشن هُپ

مدرسه اقتصادی

این مدرسه اطلاعات بانکی و اقتصادی را در قالب ویدئوهای جذاب و دیدنی به نوجوانان آموزش می دهد.

مدرسه هوش مصنوعی

با در اختیار گذاشتن ویدئوهای آموزشی در خصوص ساخت ربات، خلاقیت نوجوانان را در زمینه های رباتیک افزایش داده و پس از شرکت در آزمون های مجازی وکسب نمره قبولی می توانند در کلاس های حضوری آموزشی ساخت ربات نیز شرکت نمایند.

مدرسه کسب و کار

آموزش و توانمندسازی کارآفرینان نوجوان در محورهای توسعه مهارت های فردی، سازمانی، بازرگانی و فناوری اطلاعات و ارتباطات که در قالب های فیلم، موشن گرافی، اینفوگرافی و متون آموزشی می باشد.

مدرسه مشاوره و هدایت تحصیلی

شیوه های مناسب جهت برنامه ریزی در زندگی روزمره بخصوص در زمینه های درسی به نوجوانان آموزش داده می شود.

مدرسه حقوقی

بیان و آموزش حقوق نوجوانان با زبانی قابل فهم برای آنها و بررسی عناوینی نظیر مراقبت های قانونی، رعایت حقوق نوجوانان، آسیب های فضای مجازی برای این گروه سنی و ... از اهداف این مدرسه می باشد.

مدرسه همیار پلیس

راهکارهای عملی آموزش مقررات راهنمایی و رانندگی در راستای کاهش تخلفات عمده رانندگی توسط والدین و سایر رانندگان با همکاری پلیس راهور ارائه می گردد.

بازی

بخش بازی های اپلیکیشن هُپ علاوه بر ایجاد تفریح و سرگرمی برای نوجوانان، آنها را با فضای کسب و کار و مفاهیم اقتصادی آشنا می کند.

فیلم و کارتون

در کنار نمایش کارتون های روز دنیا، نوجوانان می توانند با انیمیشن های جذاب، مفاهیم اقتصادی و مالی را آموزش ببینند.

داستان های صوتی و آهنگ

کاربران می توانند مفاهیم اقتصادی را در قالب داستان های جذاب و شنیدنی گوش کرده و آهنگ های مورد علاقه خود را به این بخش اضافه کنند.

بله

در این بخش امکان انجام تراکنش های مالی مانند خرید شارژ، پرداخت قبض و ... برای نوجوانان زیر نظر والدین وجود دارد.

سوالات متداول

نوجوانان در این بخش می توانند سوالات خود را در زمینه های مربوط به اپلیکیشن مطرح کرده و جواب سوالاتشان را دریافت کنند.

امکانات آینده

در آینده نزدیک با در نظر گرفتن علاقه مندی کاربران، بخش های متعدد دیگری از جمله امکان ثبت حساب بانکی در اپلیکیشن و انجام تراکنش های مالی، مدارس متعدد با توجه به علاقه و نیاز نوجوانان، مسابقات و جشنواره های متنوع به اپلیکیشن هُپ اضافه خواهد شد.

نظارت بر فرزندان

با توجه به امکاناتی که اپلیکیشن هُپ در اختیار خانواده ها قرارداده است، والدین می توانند نظارت کامل بر فعالیت فرزندان خود داشته باشند.

اپلیکیشن «هُپ» با ایجاد فضایی شاد و مفرح برای نوجوانان کشور، تلاش می کند تا به منظور بالا بردن سطح سواد مالی، مفاهیم اقتصادی، مالی و بانکی جدیدتر را به آینده سازان کشور آموزش دهد.