نشان بانک

سرویس نشان بانک، سرویس جدید اپلیکیشن ایوا است که این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد تا در یک فضای مجازی، حضور در شعبه بانک را تجربه کرده و تمام پرداخت‌ها همچنین خدمات موردنیاز پرداختی و امور بانکی خود را به سادگی و سهولت مدیریت کند.

کاربر به کمک این سرویس می‌تواند ثبت امضای الکترونیک، پرداخت تسهیلات، افتتاح حساب، صدور دسته چک، دریافت شبا، مشاهده موجودی و دریافت صورتحساب ، مسدودی کارت ، مشاهده آنلاین نرخ ارز و... را به صورت غیرحضوری و به صورت 7*24 (24 ساعته و در تمامی روزهای هفته) در اپلیکیشن ایوا انجام دهد.

اطلاعات بیشتر در مورد نشان بانک

خدمات قابل ارائه در این سرویس

امضا الکترونیک امضا الکترونیک
امضا الکترونیک

کاربر در این سرویس می تواند با وارد کردن کدملی، کد پشت کارت ملی، تاریخ تولد، تشخیص چهره ، وارد کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس، کدپستی و .. و در خواست ثبت امضا دهد. بعد از استعلام از مرکز صدور گواهی الکترونیکی، امضا دیجیتال برای کاربر فعال شده و می تواند از آن در تمام خدماتی که به امضا دیجیتال نیاز است همچون دریافت تسهیلات و افتتاح حساب استفاده کند. این سرویس به زودی برای نسخه PWA هم فعال خواهد شد.

ثبت نام  در نشان اعتباری ثبت نام  در نشان اعتباری
ثبت نام در نشان اعتباری

کاربرانی که از طریق بانک ملی برای آزاد سازی سهام عدالت خود اقدام کرده اند، می توانند از طریق این سرویس کارت اعتباری خود را فعال کنند. از این طریق می توانند تا 5 میلیون تومان حساب خود را شارژ و در یکی از فروشگاه های کوروش و یا رفاه ، مبلغ دریافتی را خرج کنند. کاربر در این سرویس می‌تواند با وارد کردن کد ملی خود، پذیرش شرایط اولیه و وارد کردن کد ارسالی، کارت اعتباری خود را فعال نماید. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد. بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان ثبت نام در نشان اعتباری را را در حال حاضر ندارند که به زودی این امکان برایشان فراهم خواهد شد.

خرید با نشان اعتبار خرید با نشان اعتبار
خرید با نشان اعتبار

کاربر بعد از فعالسازی کارت اعتباری خود می تواند با مراجعه به فروشگاه های کوروش و رفاه (در حال حاضر این دو فروشگاه فعال می باشند.) و اسکن بارکد فروشگاه و تعیین مبلغ با کارت اعتباری خود که پیش تر در ایوا فعال کرده است، خرید خود را انجام دهد. در این خدمت گزارشات مربوط به خرید، شامل مبالغ و تاریخ آنها نیز قرار دارد.

تسهیلات کرونایی تسهیلات کرونایی
تسهیلات کرونایی

یکی دیگر از سرویس‌های موجود در نشان بانک، سرویس"دریافت تسهیلات کرونا" مختص بنگاه های آسیب دیده از کرونا می باشد که اطلاعاتشان از سوی وزارت رفاه، کار و اموراجتماعی جمع آوری و در اختیار این اپلیکیشن قرار گرفته است. کاربر می تواند به کمک این بستر و با وارد کردن کد ملی به همراه کد کارگاه خود، درخواست وام نماید که بعد از تایید مدارک ارسالی از سمت کاربر، تسهیلات مد نظر در بازه 24 ساعته به حساب ایشان واریز خواهد شد. برای دریافت تسهیلات کرونایی، به امضای دیجیتال نیاز بوده که این امر توسط سرویس امضای دیجیتال مهیا شده است. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان استفاده از سرویس تسهیلات کرونایی را ندارند که به زودی این امکان برای آنان نیز فراهم خواهد شد.

استعلام شبا استعلام شبا
استعلام شبا

امکان دریافت شماره شبا بر اساس شماره حساب

تسهیلات تسهیلات
تسهیلات

بازپرداخت تسهیلات بانک ملی

کارت به کارت کارت به کارت
کارت به کارت

امکان انتقال وجه شتابی از مبداء اکثر بانک هـا به همه بانـک هـای کشـور با امنیت کامل

موجودی کارت موجودی کارت
موجودی کارت

دریافت موجودی حساب از تمامی کارت‌های بانکی عضو شتاب

افتتاح حساب افتتاح حساب
افتتاح حساب به زودی
اطلاعات حساب اطلاعات حساب
اطلاعات حساب به زودی
مسدودی کارت مسدودی کارت
مسدودی کارت به زودی
خدمات چک خدمات چک
خدمات چک به زودی
جستجوی شعبه جستجوی شعبه
جستجوی شعبه به زودی
صورت حساب کارت صورت حساب کارت
صورت حساب کارت به زودی
نرخ آنلاین ارز نرخ آنلاین ارز
نرخ آنلاین ارز به زودی
دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.