نوروز نامه


سال ۱۳۹۹ در حالی فرش زیبای بهار و نوروزش را گسترده است که شیوع کرونا ویروس، غبار ملال و اندوه بر چهره همگان پاشیده است.
اما كافی است لختی توجهمان را از اخبار منفی دور كنیم و به نوای زیبای شكوفه های بهاری و چه چه پرندگان در سمفونی بهاری گوش دهیم و اینكه رسید مژده كه ایام غم نخواهد ماند / چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند.
با این همه ملت ایران عزم خود را جزم کرده است تا با یاری یکدیگر، رعایت نکات بهداشتی و ماندن در منزل، این ویروس منحوس را از پا درآورد.
بانک ملی ایران نیز در این راستا با انبوهی از سرویس های بانكی غیرحضوری تلاش دارد تا در این ایام كه ویروس كرونا، رفت و آمد ها را محدود كرده و همچنین در ایام نوروز، سرویس دهی به مشتریان را بی وقفه و با راحت ترین شكل ارایه نماید.
در صفحه حاضر از خدمات مختلف غیر حضوری بانك گفته ایم تا شما در منزل هم به راحتی كارهای بانكیتان را انجام دهید، همچنین نیم نگاهی هم داشته ایم به نوروز؛ این میراث كهن ایرانیان، باشد كه مقبول طبع شما قرار گیرد.
جهش تولید باید تغییر محسوس در زندگی مردم ایجاد کند مشاهده متن کامل پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال 99 مشاهده فیلم

توصیه های نوروزی

خدمات الکترونیک

فرهنگ و آیین نوروزسال 99 را باید سالِ سلامت و اشتغال و تحرک در مسائل اقتصادی و فرهنگی بسازیم مشاهده متن کامل پیام نوروزی ریاست محترم جمهوری به مناسبت آغاز سال 99مشاهده فیلم

اخبار نوروزی

پیام مدیر عامل بانک ملی ایران

پیام تبریک مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت سال 1399

بیشتر
جای شما بر سر سفره عید خالی ست!

در حالی سال را تحویل می کنیم که جایتان در کنار ما و بر سر سفره عید خالی ست؛ شمایی که بی دفاع در سنگر اقتصادی و نظام بانکی کشور تمام قد ایستادید و تصویرتان، قابی ماندگار در راه خدمت شد.

بیشتر
ایده هایتان را کامنت کنید، جایزه بگیرید

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در پی شیوع ویروس کرونا و اصلی ترین توصیه های مقام های وزارت بهداشت مبنی بر رعایت موارد بهداشتی، ماندن در خانه و یا همان قرنطینه خانگی، کانون جوانه های بانک ملی ایران اقدام به برگزاری مسابقه اینستاگرامی کرد.

بیشتر
«مجازی» به دیدن موزه بانک ملی ایران بروید

موزه بانک ملی ایران همیشه و به ویژه در ایام نوروز، به صورت مجازی پذیرای علاقه مندان، گردشگران و موزه گردان است.

بیشتر
اعلام اسامی شعب کشیک نوروزی بانک ملی ایران

شعب منتخب بانک ملی ایران در ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر آماده سرویس دهی به مردم هستند.

بیشتر
«توزیع اسکناس نو» و «دریافت و پرداخت وجه نقد» در شعب بانک ملی ایران محدود شد

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و در راستای بخشنامه اخیر بانک مرکزی، بانک ملی ایران امسال توزیع اسکناس نو نخواهد داشت و دریافت و پرداخت وجه نقد نیز در شعب این بانک محدود اعلام شد.

بیشتر
از بانک ملی ایران «هدیه» بگیرید

«کارت هدیه» بهترین جایگزین برای پول نقد است؛ هم می توان با آن خرید حضوری انجام داد، هم قابلیت خرید اینترنتی دارد و هم در صورت نیاز می توان وجه آن را از خودپردازها به صورت نقدی برداشت کرد.

بیشتر
«پاکت هدیه» را روی «بله» ارسال کنید

در کنار روش های معمول هدیه دادن، اپلیکیشن «بله» امکان بسیار جذاب و جدیدی را برای هدیه دادن ایجاد کرده که به خصوص در روزهای عید پیش رو، کاملا کاربردی است.

بیشتر

ویژه نامه های نوروزی