بیست و پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر برگزار شد.

در این مسابقات که با حضور بیش از 1050 ورزشکار از 31 استان و در قالب 174 تیم ورزشی برگزار شد ، شرکت کنندگان در هشت رشته فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، شطرنج، بدمینتون، تیراندازی با تفنگ بادی و شنا با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در مراسم افتتاحیه این مسابقات دکتر محمد رضا حسین زاده مدیرعامل بانک با تاکید بر نقش ورزش و سلامتی انسان در بهبود شرایط جامعه گفت: هدف از برگزاری جشنواره های ورزشی فقط
شناسایی افراد و تیم های برتر نیست، بلکه دلیل اصلی آن ایجاد روحیه همبستگی، ارتقای سطح سلامت و روحیه تمام همکاران است. وی در ادامه با تاکید بر این که ورزش کارکنان نباید به جشنواره ها محدود شود، اظهار کرد: با فراگیر شدن ورزش، سلامتی کارکنان افزایش یافته و نیاز به خدمات درمانی و بیمارستانی کاهش می یابد، بنابراین همه کارکنان بانک باید به دنبال انجام ورزش مستمر باشند.
مدیر عامل درپایان با اشاره به این که کارکنان بانک ملی ایران همواره در خدمت رساندن به مردم پیشتاز بوده و هستند، ادامه داد: سلامت جسم و روان از الزامات نیروی انسانی کارآمد، توانمند و پرتلاش است. در پایان این مسابقات نتایج ذیل در رشته های مختلف کسب شد.


عکس

اسامی منتخبین

رشته ورزشی

 

تیم استان خوزستان مقام اول

تیم استان خراسان شمالی مقام دوم

تیم استان گلستان مقام سوم

فوتسال

 

تیم استان خراسان رضوی مقام اول

تیم استان اصفهان مقام دوم

تیم استان اردبیل مقام سوم

والیبال

 

حمید پورکمالی از تیم استان کرمان مقام اول

ساسان راضیانی از تیم استان خراسان شمالی مقام دوم

اسماعیل خلیفه  از تیم استان فارس مقام سوم 

شطرنج میز یک


حامد منوچهری از تیم استان همدان مقام اول

امیر اکبری از تیم استان البرز مقام دوم

محمد خالصی مقدم  از تیم استان خراسان جنوبی مقام سوم

شطرنج میز دو

 

میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام اول

جلال باقری از تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم

احسان رستمی از تیم استان بوشهر مقام سوم

شطرنج میز سه


ابوالقاسم طالبی از تیم استان قم مقام اول

احمد قربانی از تیم استان یزد مقام دوم

پرویز فلاحی از تیم استان همدان مقام سوم

شطرنج میز چهار


فرهاد اسماعیل دوست از تیم استان گیلان مقام اول

عزیز حمیدی از تیم استان خوزستان مقام دوم

شهرام منوچهری از تیم استان تهران مقام سوم

شطرنج میز پنج


حامد منوچهری از تیم استان همدان مقام اول

میرشجاع حسینی از تیم استان گیلان مقام دوم

سیدمحمد حسینی از تیم استان همدان مقام سوم  

شطرنج برق آسا


تیم استان  گیلان مقام اول

تیم استان  همدان   مقام دوم

تیم استان  تهران   مقام سوم

شطرنج تیمی


علیرضا امیدوار از تیم استان تهران مقام اول

کیومرث کرمی از تیم استان کرمانشاه مقام دوم

مهدی قیاسی از تیم استان تهران و جعفر سعیدی از تیم استان آذربایجان شرقی مشترکا مقام سوم

تنیس روی میز انفرادی


تیم استان مازندران مقام اول

تیم استان تهران مقام دوم

تیم استان بوشهر مقام سوم

تنیس روی میز تیمی


احمد میرزایی از استان مرکزی مقام اول

سعید قربانی از تیم استان لرستان مقام دوم

حسین رضایی از تیم استان آذربایجان شرقی مقام سوم

دو و میدانی ماده 1000 متر رده سنی 41 سال به بالا


 امید فرخیان از تیم استان خراسان رضوی مقام اول

 بهزاد مشیرآبادی از تیم استان آذربایجان شرقی مقام دوم

 محسن حاجی نظر از تیم استان همدان مقام سوم

دو و میدانی ماده 2000 متر رده سنی 31 تا 40 سال