رسید، خوبی شما

رسید ِ خوبی شما
فقط یک تکه ورق بانکی نیست... رسیدتان لبخندی است بر لبان پدری که کار پیدا کرده است، برق شادی چشمان دانش آموز محرومی است از دیدن یک مدرسه واقعی،خلوص دعای مادری است هنگامی که فرزند بیمارش سرانجام چشم می گشاید...
رسید، خوبی شما
صد البته که خوبی، رسید نمی خواهد اما رسید قرض الحسنه بانک ملی ایران، نشانگر خوبی قلب مهربان شماست شما که حواستان، به آدم های اطرافتان هست و ضعیف ترها و فرو افتادگان را از یاد نمی برید
رسید، خوبی شما
دخترک روستای محروم گفت: سپرده گذار عزیز! لطف شما به ما "رسید" و این از "خوبی شماست"...
رسید، خوبی شما
کارمند بانک ملی ایران گفت: خانم، بفرمایید "رسیدِ کار نیک شما"! زن گفت: این از "خوبیِ بانک شماست"!


با افتتاح حساب قرض الحسنه در بانک ملی ایران، شما سود نمی گیرید اما در ازای آن با قطره قطره پول هایی که در این حساب ها اندوخته کرده اید، صدها کار عام المنفعه اعم از ساخت مدارس در مناطق دور افتاده، تامین هزینه بیماران صعب العلاج، گره گشایی نیازمندان و... انجام می شود.
آیا با این کار، نشاندن لبخند بر لبان دلی غمزده، زیبا نیست؟
علاوه بر اجر معنوی افتتاح حساب های قرض الحسنه بانک ملی ایران، شما می توانید با شرکت در قرعه کشی مرحله چهل و دوم حساب های قرض الحسنه (پس انداز ریالی و ارزی) از جوایز آن برخوردار شوید.

این جوایز شامل 100 کمک هزینه خرید واحد مسکونی به مبلغ یک میلیارد ریال، 1400 کمک هزینه خرید کالای ایرانی به مبلغ 500 میلیون ریال، 1400 کمک هزینه خرید صنایع دستی به مبلغ 10 میلیون ریال و 800 هزار جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون ریال است.

مهلت افتتاح حساب یا تکمیل موجودی تا 31 مرداد ماه