مشتری گرامی:

در روزهای سخت شیوع بیماری منحوس کووید 19 (کرونا)

  • بانک ها بدلیل حجم زیاد مراجعات مردم و گردش پول نقد که از آلوده‌ترین ابزارهای انتقال بیماری است یکی از خطرناکترین مکان‌های انتقال بیماری می‌باشند.
  • کارکنان شبکه بانکی بدلیل نیاز بخش‌های حیاتی اقتصاد کشور به این صنعت، نمی‌توانند از شرایط دورکاری و تعطیلی در این ایام برخوردار باشند و مانند تمام شرایط سخت دیگر اعم از آلودگی هوا، برودت و یخبندان و ... جان بر کف آماده خدمات‌رسانی به عموم جامعه می‌باشند.
  • برای حفظ سلامتی خود حتی‌ الامکان در مواردی که امکان انجام غیر حضوری خدمت وجود دارد یا مواردی که انجام آنها اضطراری نمی‌باشد از مراجعه حضوری به شعب اجتناب نمایند.

پرداخت اقساط

روش های مختلف پرداخت غیرحضوری اقساط سال هاست از سوی شبکه بانکی ارائه شده است، برای حفظ سلامت خودتان بخاطر اقدامی که در هر لحظه و هر مکان بدون ماسک و استرس قابل انجام است جان خود و هموطنان را به خطر نیندازید.

سامانه بام

اپلیکیشن ایوا

خودپرداز

همراه بانک

انتقال وجه

انتقال وجه، به حساب یا کارت در بانک ملی ایران برای راحتی شما به روش های مختلف قابل انجام است، برای انتقال وجه در حد سقف های مجاز به شعب مراجعه نکرده و خود و خانواده خود را از معرض ابتلا به کرونا دور نگه دارید.

اپلیکیشن 60

اپلیکیشن بله

سامانه بام

اپلیکیشن ایوا

خودپرداز

همراه بانکدریافت صورتحساب

شما به راحتی از روش های مختلف می توانید صورتحساب خود را غیر حضوری دریافت کنید. برای دریافت یک صورتحساب سلامتی خود و برادران و خواهران خود در شعب بانک را با خطر مواجه نسازید.

سامانه بام

اپلیکیشن بله

خودپرداز

صورتحساب اینترنتی

همراه بانکدریافت کارت هدیه

هدیه دادن و هدیه گرفتن را همه دوست داریم در این روزها که دیدار عزیزانمان به آرزویی تبدیل شده و جمع های دوستانه و خانوادگی و جشن های تولد و عروسی و... ممنوع است شاید لذت هدیه دادن و هدیه گرفتن برایمان مملوس‌تر است. اگر اضطراری جهت تهیه کارت هدیه داشتید بجای مراجعه به شعب و قرارگرفتن در معرض ابتلا به کرونا در ساعت خلوتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی از روش های غیرحضوری تهیه کارت هدیه بهره مند شوید.

کیوسک

شهاب ملی

اپلیکیشن 60VTM خودگردان و

مدیریت کردن زمان انجام امور بانکی و عدم قرار گرفتن در مراکز شلوغ یکی از بهترین راه های ایمنی در مقابل ابتلا به کرونا می باشد. واریز وجه به حساب و یا به حساب خواباندن چک از مواردی بود که پیش از این الزام مراجعه حضوری به شعب داشت ولی در حال حاضر با خودگردان و وی تی ام بانک ملی ایران می توانید در زمان مناسبی این امور را انجام دهید.

شعب خودگردان

VTM


.هموطن گرامی ما همه در یک کشتی سواریم در صورت عدم اضطرار تا کم شدن موج فراگیری کرونا برای موارد غیراضطراری از مراجعه به شعب اجتناب کنید