!کودکان، فردای ایرانند

بانک ملی ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود از پائیز 96 طرح مشترکی را در راستای حمایت از کودکان نیازمند درمان با زنجیره امید آغاز نموده است. این مجموعه در تیرماه 1396 با هدف فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی به کودکان زیر 18 سال بی بضاعتی که از بیماری های قلبی – ارتوپدی و ناهنجاریهای ترمیمی رنج می‌برند تشکیل شده و دستاوردهای خوبی در این حوزه داشته است. ساخت بیمارستان فوق تخصصی کودکان برای اولین بار در کشور پروژه ای است که زنجیره امید در دست داشته و بانک ملی ایران با کمک مشتریان و کارکنان و خیرین جامعه در کنار مجموعه قرار گرفته تا بار دگر با نگاهی ویژه به کودکانی که آینده ایرانند با تلاش گروهی حرکتی بزرگ را رقم زنند.

آنچه رخ می‌دهد:

سالانه هزاران کودک با بیماری‌های مادرزادی مختلف در ایران متولد می‌شوند، علاوه بر این در همان دوران آنچه مشخص است این است که این کودکان، آینده ایرانند.


هدفمان چیست؟

زنجیره امید در حال ساخت اولین بیمارستان تخصصی برای کمک به کودکان بی بضاعت آسیب‌دیده می‌باشد. بانک ملی ایران به عنوان بانکی برخاسته از عرق ملی در کنار زنجیره امید قرار گرفته تا به کمک شما مردم عزیز و کارکنان خود در ساخت این بیمارستان مشارکت نماید. هزینه ‌های مصرفی زنجیره امید به صورت شفاف در همین بخش اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آینده چه خواهد بود؟

کودکانی سالم برای سربلندی فردای ایران


آشنایی بیشتر با زنجیره امید


چگونه کمک کنیم؟

هزینه‌های بیمارستان به ازای هر تخت سرشکن شده و براساس برآورد انجام شده هزینه هر تخت معادل 6 میلیارد ریال می‌باشد.

دست در دست هم با تکمیل هزینه ساخت هر تخت شاهد پیشروی این پروژه خواهیم بود.

همچنین بخش نیکوکاری سامانه بام آماده دریافت کمک‌های شماست.


با هم ببینیم

تیزر و فیلم های زنجیره امید