بانک ملی ایران
cover-top
نسل جدید ATM بانک ملی ایران

با خودگردان همه چی دستِ خودته !

واریز وجه نقد به حساب بدون نیاز به حضور در بانک

چطوری کار می‌کنه؟
cover-top

معرفی خودگردان بانک ملی ایران

دستگاه خودگردان چیست؟

با دستگاه خودگردان در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید به صورت خودکار و آنی به حساب خود و سایرین واریز وجه انجام دهید و از سایر خدمات دستگاه‌های خودپرداز از جمله برداشت، انتقال، صورتحساب، مانده و… بهره‌مند شوید. یکی دیگر از مزیت‌های دستگاه خودگردان، انجام امور خدماتی دفاتر پیشخوان دولت، ثبت احوال و... است.

فهرست شعب مجهز

ویژگی های خودگردان

خودگردان چه مزیت‌هایی دارد؟

واریز وجه نقد
به حساب خود و دیگران

امکان واریز وجه به سایر بانک ها فقط با شماره شبا

خدمات پرداخت به
سازمان‌های دولتی

سازمان ثبت احوال، دفاتر خدمات پیشخوان دولت و…

کارت هوشمند ملی

با استفاده از کارت ملی هوشمند می‌توانید عملیات بانکی خود را انجام دهید.

در حال حاضر ۱۲۵ دستگاه این قابلیت را دارند.

کلیه خدمات
دستگاه‌های خودپرداز

برداشت، انتقال وجه، صورتحساب، مانده و …

شعبه همیشه در دسترس شما

خودگردان چطور کار می‌کند؟

خودگردان بانک ملی ایران شعبه همیشه در دسترس شماست. به راحتی به صورت آنی و خودکار می‌توانید عملیات واریز، برداشت و سایر عملیات‌های بانکی را بدون محدودیت و حضور در بانک در هر ساعت شبانه روز انجام دهید. فرآیند کارکرد دستگاه به‌ شرح زیر است:

ورود کارت

کافیست کارت را وارده کرده و گزینه واریز وجه نقدی را انتخاب کنید.

شمارش وجه

وجه مورد نظر را در محفظه مخصوص قرار دهید تا دستگاه با شمارش وجه، مقدار آن را نمایش دهد.

در دستگاه خودگردان نیاز به تفکیک پول نیست و در هر مرحله ۱۵۰ برگ اسکناس قابل واریز است.
تایید مبلغ و واریز

پس از آن با تایید مبلغ می‌توانید واریز را انجام دهید و یا با انتخاب گزینه انصراف، وجه خود را پس بگیرید.

دستگاه اسکناس و تراول چک‌هایی که چسب خورده، پاره، تا خورده و جعلی باشند را قبول نمی‌کند.

داستان مشتریان ما

مشتریان درباره خودگردان چه ‌می‌گویند؟

اکبر قانع پور - کسبه بازار

من داخل بازار مغازه دارم. یکی از دغدغه‌های من واریز پول نقد به حساب بانکیم هست. همیشه وقتی شاگردم رو می‌فرستم چون بازار شلوغ هست نگران فاصله زمانی رسیدنش به شعبه هستم. اما الان با دستگاه خودگردانی که در نزدیکی مغازه گذاشته‌اند خیالم راحت شده و کارهای بانکی اهالی بازار راحت‌تر انجام میشه.

مهراب داران زاده - گردشگر

من به عنوان ایران‌گرد مجبور هستم همیشه وجه نقد همراه داشته باشم. عملاً بیشتر فعالیت مالی من با پول نقد انجام میشه، خودگردان باعث شده واریز وجه و امور بانکی رو در سریع‌ترین زمان در فرودگاه یا پایانه مسافربری انجام بدم.

مریم مهری - خانه دار

از وقتی دستگاه خودگردان نزدیک خونه‌مون گذاشتند برای انجام یه سری کارها نیاز نیست به ثبت احوال یا دفاتر پیشخوان برم. هر ساعت از شبانه روز که سرم خلوت بشه می‌رم و کار رو انجام می‌دم.

معرفی سایر خدمات

خدمات یکپارچه بانک ملی ایران در کنار شما

اپلیکشن ۶۰، سامانه رمز یکبار مصرف

اپلیکیشن ۶۰ با تولید رمز‌های یک‌بار مصرف گامی اساسی در جهت حفظ امنیت رمز‌های کارت‌های بانکی کاربران برداشته است. در این اپلیکیشن، رمزهای اول و دوم یک‌بار مصرف برای کارت های مختلف کاربران تولید می‌شود که زمان معتبر جهت استفاده از هر رمز تنها 60 ثانیه می‌باشد. این رمز پس از اتمام زمان مورد نظر منقضی می‌شود و هر رمز تنها یکبار قابل استفاده است. با ابطال رمز قبلی، رمز جدیدی تولید شده و به کاربر نمایش داده می‌شود.

اطلاعات بیشتر
همراه بانک ملی، بانکداری در هر مکان و زمان

امروزه بسیاری از خدمات بانکی بر روی تلفن همراه قابل ارائه است. همراه بانک ملی، نرم افزاری است که این امکان را برای مشتریان بانک ملی ایران فراهم کرده، به طوری که آنها را تا حد قابل قبولی از حضور در شعبه بی نیاز می کند.

اطلاعات بیشتر
پیام‌رسان بله، گفتگو + پرداخت

با «بله» به راحتی با دیگران گفتگو کنید، در ارتباط باشید و کارهای بانکی خود را انجام دهید. خدماتی از جمله انتقال پول، پرداخت و ارسال رسید در بستر گفتگو، درخواست خدماتی همچون خرید سریع شارژ و پرداخت راحت قبض و... در اختیار شماست.

اطلاعات بیشتر
همراه بام ملی، انجام امور بانکی آسانتر و سریعتر از همیشه

سامانه بام بستر ارائه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان حقیقی و حقوقی بانک ملی ایران است که استراتژی تسهیل و تسریع ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان را دنبال می کند.

اطلاعات بیشتر

سوالات متداول

دستگاه خودگردان بانک ملی ایران شباهت ظاهری به دستگاه خودپرداز دارد. اما با دستگاه خودگردان دریافت و پرداخت وجه نقد کاملا خودکار و آنی انجام می‌گردد و علاوه بر واریز و برداشت می‌توانید از سایر خدمات دستگاه خودپرداز بهرمند شوید.

برای استفاده از خدمات دستگاه خودگردان الزامی به استفاده از کارت هوشمند ملی نیست. اما هم اکنون ۱۲۵ دستگاه این قابلیت را دارند که بتوانید امور بانکی خود را فقط با کارت ملی هوشمند انجام دهید.

با دستگاه خودگردان بانک ملی ایران می‌توانید علاوه بر واریز وجه نقد به حساب خود یا دیگران و سایر خدمات خودپردازها، از خدمات واریز وجه برای سازمان ثبت احوال، دفاتر خدمات پیشخوان دولت و… استفاده نمایید.