Home

همراه بام ملی

اپلیکیشن همراه بام جدید با تکیه بر طراحی کاربر محور و بهره جستن از نظرات کاربران طی چهار سال گذشته، سلایق و انتظارت کاربران خود را شناسایی کرده و مطابق با استاندارهای روز دنیا در حوزه طراحی، پیاده سازی و روانه بازار شده است.
در این اپلیکیشن، ویژگیهایی نظیر بهبود تجربه کاربری، کارایی و ساده سازی فرآیندهای بانکی مد نظر قرار گرفته اند.
در حال حاضر نسخه اندروید اپلیکیشن جهت دانلود در اختیار شماست و نسخه iOS نیز پس از فراهم شدن بستر مناسب، به زودی ارائه خواهد شد.

Download

محصولی به قامت سلیقه شما


در طراحی همراه بام جدید، به منظور شناخت دقیق و پاسخگویی به انتظارات مشتریان بانک از همه مراحل فرآیند تفکر طراحی نظیر درک مسائل و نیازهای مشتری، تعریف مسائل، ایده پردازی، مدلسازی نمونه اولیه و آزمون محصول بهره گرفته شده است.
نظر به ضرورت بررسی کیفیت محصول تولیدی و بررسی میزان برآوردن انتظارات مشتریان، از دیدگاه تجربه کاربری به موضوع پرداخته شده و نسخه اول این محصول توسط طیفی از مشتریان مبتدی تا خبره و تحت نظارت کارشناسان مجرب و شناخته شده حوزه تجربه کاربری، آزموده شد و بنا بر آرای کاربران، موفق به کسب امتیاز 93 از 100 گردید.

Team
Team

همراه بام جدید، نه تنها قادر به ارائه خدمت و پاسخگوی نیازهای بانکی کاربران سامانه بام است، بلکه سیاستهای مدونی جهت توسعه امکانات و بهبود کیفی این محصول نیز تدوین شده است. علاوه بر این، پیاده سازی امکان استفاده از این اپلیکیشن، برای مشتریان و دارندگان کارت سایر بانکها در اولویت قرار داشته و به زودی این امکان به محصول اضافه خواهد شد. در ادامه می‌توانید صفحات باز طراحی شده اپلیکیشن را در دو تم تیره و روشن مشاهده کنید.

مشاهده

نمای همراه بام


سادگی / زیبایی / هوشمندی