اپلیکیشن ایوا

ایوا یک اپلیکیشن پرداخت است که از طریق آن می‌توانید به خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، دریافت موجودی تمام کارت‌های بانکی، استعلام و پرداخت کلیه قبوض (برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب)، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو و بسیاری سرویس های متنوع دیگر دسترسی پیدا کنید.

همچنین در حال حاضر سرویس نشان بانک، اولین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران در ایوا راه اندازی شده که از طریق این سرویس دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعبه را نداشته و میتوانید بسیاری از کارهای بانکی خود را در آن انجام دهید.

مهمترین سرویس های موجود در این اپلیکیشن به شرح زیر است:


نشان بانک

خدمت جدید اپلیکیشن ایوا با عنوان نشان بانک، شعبه دیجیتال بانک ملی ایران می باشد. این خدمت را می توان محصولی نوین و کارآمد دانست که برای مشتریان بانک این امکان را فراهم می کند تا در شعبه دیجیتال بانک ملی ایران امور مالی و بانکی خود را به صورت غیرحضوری و از طریق این خدمت (نشان بانک) مدیریت نمایند. دیدگاه و چشم انداز این خدمت قدم گذاشتن در مسیر بانکداری دیجیتال است.

گستره خدمت های ارائه شده در نشان بانک وسیع بوده و بطور مداوم درحال تکمیل و گسترش است. برای مشاهده سرویسهای نشان بانک اینجا کلیک کنید.

کارت به کارت

با استفاده از این سرویس، کاربر امکان انتقال وجه از کارت های بانکی خود به شماره کارت های مقصد در اپلیکیشن ایوا را دارد. در حال حاضرامکان کارت به کارت از مبدا 29 بانک کشور وجود دارد.

خرید شارژ تلفن همراه

در قسمت شارژ تلفن همراه امکان شارژ به دو صورت مستقیم و صدور رمز شارژ وجود دارد. در قسمت شارژ مستقیم با وارد نمودن شماره همراه خود یا دیگران و انتخاب اپراتور، مبلغ شارژ مورد نظر را وارد و با انجام پرداخت خط تلفن همراه مستقیما شارژ می گردد. همچنین در قسمت رمز شارژ،پس از خرید شارژ، رمز مربوطه برای شماره همراه پیامک میگردد. این سرویس امکان خرید انواع شارژ با مبالغ مختلف از کلیه اپراتورها را دارد.

موجودی کارت

کاربر با ثبت مشخصات کارت بانکی خود میتواند به راحتی موجودی کارت خود را استعلام و مشاهده نماید.

استعلام و پرداخت قبض

در سرویس استعلام و پرداخت قبض امکان استعلام و پرداخت قبوض شهری از جمله آب، برق، گاز، تلفن و تلفن همراه تنها با وارد کردن شناسه قبض وجود دارد..

همچنین شما میتوانید قبض های پر تکرار خود را درقسمت مدیریت قبوض تعریف نموده هر بار تنها با فشردن دکمه ی استعلام از وضیعت بدهی قبض مطلع شده و در صورت لزوم پرداخت را انجام دهید.

صدور کارت هدیه

در قسمت صدور کارت هدیه بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعبات بانک ملی و در هر ساعت از شبانه روز، امکان خرید و صدور کارت هدیه وجود دارد.

کارتهای هدیه صادر شده تمامی قابلیت های کارت هدیه فیزیکی را دارا بوده و پس از صدور امکان ارسال آن برای شخص مورد نظر وجود دارد.

این کارت ها مانند کارت های فیزیکی دارای شماره 16 رقمی کارت، CVV2، تاریخ انقضا و رمز دوم می باشد.

همچنین کاربر میتواند با مراجعه به کیوسک های منتخب بانک ملی و وارد نمودن اطلاعات کارت، درخواست صدور کارت فیزیکی را صادر و در همان لحظه کارت خود را از دستگاه دریافت نماید.

پرداخت عوارض خروج از کشور

پرداخت عوارض خروج از کشور یکی از سرویس های منحصر به فرد اپلیکیشن ایوا است که از طریق آن با انتخاب نوع سفر و وارد نمودن کد ملی مسافر میتوان مبلغ عوارض خروج از کشور را تا 30 دقیقه قبل از خروج از مرز پرداخت نمود.

خرید بسته اینترنت

در این سرویس امکان خرید انواع بسته های اینترنتی از تمامی اپراتور ها وجود دارد.

این سرویس شامل خرید انواع بسته اینترنت همراه، خرید بسته های ترکیبی شاتل و رایتل و همچنین خرید اینترنت TDLTE میگردد. کاربر به راحتی با وارد نمودن شماره تلفن همراه و انتخاب بسته اینترنت مورد نظر میتواند خرید خود را انجام دهد.

خرید بلیط مترو و BRT

اپلیکیشن ایوا این قابلیت را دارد تا کاربر از طریق سرویس بلیط مترو و BRT امکان خرید بلیطهای تک سفره مترو تهران، کرج، هشتگرد و فرودگاه امام، بلیط تک سفره BRT و همچنین شارژ کارت مترو را داشته باشد.

سامانه چک صیادی

شامل ثبت چک صیادی، استعلام وضعیت اعتباری صادرکننده چک، تائید دریافت و مندرجات برگه چک، انتقال چک صیادی و استعلام وضعیت چک صیادی میباشد.

کیف پول

کاربر به کمک کیف پول ایوا میتواند تمام پرداخت های خرد، از جمله پرداخت کرایه تاکسی، خرید از پایانه های فروشگاهی سداد، خرید شارژ و اینترنت همراه و پرداخت قبض را تا سقف معین بدون نیاز به کارت و رمز پویا انجام دهد.

همچنین کیف پول ایوا امکان انتقال وجه به حساب کاربر را دارا بوده و شما میتوانید با تعریف حساب خود در هر زمان موجودی کیف پول خود را به حساب منتقل نمایید.

سهام عدالت

این سامانه به منظور مشاهده و فروش سهام عدالت طراحی شده است. کاربر با ورود به سامانه میتواند کلیه عملیات مربوط به سبد سهام عدالت و فروش آن را از طریق کارگزاری بانک ملی انجام دهد.

سرویس خرید بیمه

در این قسمت امکان خرید انواع بیمه نامه شامل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه خودرو، بیمه مسافرتی، بیمه آتش سوزی و زلزله، درمان و ... با بهترین قیمت وجود دارد. کاربر با وارد نمودن مشخصات بیمه مورد نظر خود میتواند استعلام قیمتها را مشاهده و در صورت تمایل خریداری نماید.

پرداختهای مربوط به خودرو

در این سرویس کاربر میتواند با وارد کردن اطلاعات پلاک خودرو از خدماتی نظیر استعلام و خرید طرح ترافیک روزانه و پرداخت عوارض آزاد راهی بهره مند شود.

پرداخت سازمانی

در این قسمت امکان استعلام و پرداخت قبوض سازمانهایی نظیر قوه قضاییه، تعزیرات حکومتی، سازمان اوقاف و ... وجود دارد.

پیشخوان هوشمند

سرویس پیشخوان هوشمند کلیه امکانات و خدمات دفاتر دولت را دارا بوده و کاربر میتواند بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات آن بهره مند گردد.

این خدمات در حال حاضر شامل احراز هویت سجام، اعتبار سنج، تاییدیه تحصیلی، واگذاری سهام عدالت، خدمات پست و ... می باشد.

قبض برق

از طریق این سامانه امکان استعلام، پرداخت و گزارش قبوض برق وجود دارد.

سرویس خیریه و مهربانی

در قسمت خیریه و مهربانی اپلیکیشن ایوا، لیستی از موسسات و خیریه های معتبر و دارای مجوز نمایش داده شده و کاریر با انتخاب هریک از آنها به دلخواه امکان پرداخت خواهد داشت.این قسمت امکان پرداخت انواع خیریه نظیر کمک به زندانیان، کودکان بی سرپرست، نیازمندان، سالمندان، بیماران، کمیته امداد و ... را دارد.

فروشگاه ملی بازار

در این سرویس فرد می تواند بر اساس نیاز خود لیست محصولات مورد نظر را انتخاب و سپس به صورت آنلاین خرید نماید. این سرویس شامل ارایه انواع محصولات مورد نیاز می باشد.


ایوا متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سداد از مجموعه شرکت‌های «بانک ملی ایران» است.

دانلود اپلیکیشن ایوا

ایوا یه اپلیکیشن پرداخته که خدمات متنوعی در اختیار کاربران قرار می ده، خدماتی مثل خرید شارژ و بسته اینترنت،کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید بلیت اتوبوس، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، اعلام موجودی، پرداخت عوارض خروج، خرید بیمه، پرداخت های سازمانی، پرداخت وجوهات شرعی و کمک به نیازمندان.