نشان پرداخت

دریافت و پرداخت وجه بدون نیاز به کارت بانکی یا پول نقد

سرویس نشان پرداخت این امکان را برای شما فراهم می‌سازد تا تمام پرداخت‌های خود را به سادگی و سهولت انجام دهید. از پرداخت هزینه تاکسی تا پرداخت انواع قبوض و خریدهای منزل را با نشان پرداخت انجام دهید.
دانلود

سرویس نشان‌پرداخت چیست؟

دیگر نیازی نیست برای پرداخت وجه کالا یا خدمات و حتی پرداخت پول به دوستان خود از کارت بانکی و یا پول نقد استفاده کنید. در این روش کافیست ­ در گزینه نشان پرداخت اپلیکیشن آپ، کد تصویری را اسکن یا کد عددی نشان پرداخت را وارد کنید و براحتی با استفاده از اطلاعات کارت بانکی یا کیف پول‌، پرداخت خود را انجام دهید. در این روش با اشترک‌گذاری لینک نشان‌پرداخت خود از طریق پیامک یا اپلیکیشن‌های ارتباطی دیگر نیز می‌توانید از دیگران پول دریافت کنید.

مزایای استفاده از نشان ‌پرداخت

حل معضل نداشتن پول خرد

دیگر نیاز نیست دنبال سکه و اسکانس خرد باشید هزینه‌ها به راحتی پرداخت می‌شود

امنیت بیشتر با نشان پرداخت

بدون افشای رمز و اطلاعات کارت بانکی و بدون نیاز به حمل پول نقد، امنیت بیشتری خواهید داشت

سرعت و آسانی در پرداخت

یک کد اسکن کنید، مبلغ را وارد کنید و همه چیز تمام است!

نحوه‌ی پرداخت با نشان ‌پرداخت

ورود به گزینه نشان پرداخت در اپلیکیشن آپ
اسکن کد تصویری (QR Code) یا درج کد عددی نشان پرداخت فروشنده (پذیرنده)
وارد کردن مبلغ و پرداخت از طریق کیف پول آپ یا اطلاعات کارت بانکی

نشان پرداخت ویژه پذیرندگان

با استفاده از سرویس نشان پرداخت، خریدار پس از دریافت کالا یا خدمات مورد نظر خود می‌تواند به آسانی و با اسکن کد تصویری یا وارد کردن کد عددی نشان پرداخت شما که بر روی استند یا برچسب و دستگاه‌های POS آسان پرداخت ارایه شده است، مبلغ مورد نظر را پرداخت کنند.

نشان پرداخت ویژه کاربران

نشان پرداخت یک روش دریافت و پرداخت پول منحصربفرد است که در آن شما بدون نیاز به دستگاه کارتخوان،کارت بانکی و حتی پول نقد تراکنش خود را به آسانترین و سریعترین شکل ممکن انجام خواهید داد. در این روش شما می‌توانید پس از تحویل یا دریافت کالا یا خدمت مورد نظر خود، از صدها هزار پذیرنده مجهز به پایانه فروش آسان پرداخت (دارنده کد تصویری و عددی نشان پرداخت، دارنده دستگاه کارتخوان (POS) آپ و … ) با استفاده از گزینه نشان پرداخت اپلیکیشن آپ پرداخت خود را انجام دهد.