نوروز نامه


سال 1400 را در حالی آغاز می کنیم که در تقویم ما فصلی نو با طعمی تلخ و طاقت فرسا شکل می گیرد و حس و حال همیشگی روزهای نو بهاری را از ما گرفته است.
اما کافی است افکار و اخبار منفی را از خود دور کنیم و به نوای زیبای شکوفه های بهاری و چه چه پرندگان در سمفونی بهاری گوش دهیم و اینکه رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند / چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند.
با این همه عزم خود را جزم کنیم تا عیدمان را هوشیار تر برگزار کنیم و برای رهایی از این مهمان ناخوانده بهترین گزینه ماندن در خانه و گذراندن روزهای تعطیل با خانواده خواهد بود، چرا که ویروس کرونا عید نوروز ما را نمی شناسد.
بانک ملی ایران نیز در این راستا با انبوهی از سرویس های بانکی غیرحضوری تلاش دارد تا در این ایام که ویروس کرونا، رفت و آمد ها را محدود کرده و همچنین در ایام نوروز، سرویس دهی به مشتریان را بی وقفه و با راحت ترین شکل ارایه نماید.
در صفحه حاضر خدمات مختلف غیر حضوری بانک را در اختیار شما قرار داده ایم تا شما در منزل هم به راحتی کارهای بانکی خود را انجام دهید، همچنین نیم نگاهی هم داشته ایم به نوروز؛ این میراث کهن ایرانیان، باشد که مقبول طبع شما قرار گیرد.
رهبر انقلاب اسلامی سال ۱۴۰۰ را سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نامگذاری کردند؛ مشاهده متن کامل پیام نوروزی رهبر انقلاب به مناسبت آغاز سال 1400

توصیه های نوروزی

خدمات الکترونیک

فرهنگ و آیین نوروزپیام نوروزی دکتر روحانی به مناسبت حلول سال 1400 مشاهده متن کامل پیام نوروزی ریاست محترم جمهوری به مناسبت آغاز سال 1400

اخبار نوروزی

سال 1400 را با تقویم ملی آغاز کنید

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، اجرای این اقدام ، گامی جدی برای صرفه جویی در مصرف کاغذ محسوب می شود و با توجه به علاقه و تمایل افراد به ویژه نسل جوان در استفاده از ابرازهای دیجیتال و الکترونیک، در دسترس هموطنان قرار دارد.

بیشتر
سفیر نوروزی آمد

تازه ترین شماره نشریه داخلی بانک ملی ایران ویژه نوروز 1400 با محور اقدامات این بانک در سالی که گذشت به ویژه با موضوع کرونا و آثار آن در زندگی اجتماعی و اقتصادی عموم مردم و کارکنان بانک منتشر شد.

بیشتر
بازدید سرزده مدیرعامل بانک ملی ایران از شعب چهارراه کنت و منوچهری تهران

مدیر عامل بانک ملی ایران صبح امروز به صورت سرزده از دو شعبه چهارراه کنت و منوچهری تهران بازدید کرد و با کارکنان این شعب به گفت و گو پرداخت.

بیشتر
مدیرعامل بانک ملی ایران: تهدید «کرونا» را به فرصتی بی نظیر تبدیل کردیم + ویدئو

گفت و گوی نوروزی امسال با مدیرعامل بانک ملی ایران رنگ و بوی «کرونا» داشت؛ یاد قربانیان این بیماری منحوس به ویژه کارکنان نظام بانکی و البته بانک ملّی ایران گرامی داشته شد و البته از پیشرفت های بانک در سالی که گذشت، سخن به میان آمد.

بیشتر
مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید سرزده از واحدها: تلاش کارکنان بانک در ایام پایان سال ستودنی است

مدیر عامل بانک ملی ایران در آخرین روز کاری سال ۱۳۹۹ به صورت سرزده از شعبه مرکزی، خیابان انقلاب تهران، اداره کل خزانه، اداره کل حسابداری بودجه و اداره کل حفاظت فیزیکی و فنی بازدید کرد و با کارکنان این واحدها به گفت و گو پرداخت.

بیشتر
اعلام ساعت کار شعب و شعب کشیک بانک ملی ایران در روزهای پایانی سال و نوروز

ساعت کار شعب و شعب کشیک بانک ملی ایران در روزهای پایانی سال جاری و روزهای ابتدایی سال آینده اعلام شد.

بیشتر

ویژه نامه های نوروزی