بیست و ششمین المپیاد ورزشی
کارکنان بانک ملی ایران

بیست و ششمین المپیاد ورزشی بانک با حضور بیش از 1200 نفر از همکاران ورزشکار از 31 استان و در قالب 191 تیم ورزشی در مشهد مقدس برگزار می شود.

جزئیات جشنواره

بیست و ششمین المپیاد ورزشی بانک با حضور بیش از 1200 نفر از همکاران ورزشکار از 31 استان و در قالب 191 تیم ورزشی از 4 تا 10 مهر ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

در این دوره از مسابقات، ورزشکاران در هشت رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شنا، بدمینتون، تیراندازی، دو و میدانی و شطرنج با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

تعداد نفرات شرکت کننده در مسابقات فوتسال 323 نفر در قالب 29 تیم، والیبال 215 نفر در قالب 19 تیم، تنیس روی میز 93 نفر در قالب 29 تیم، شنا 102 نفر در قالب 27 تیم، بدمینتون 31 نفر در قالب 11 تیم، تیراندازی 25 نفر در قالب 25 تیم، دو و میدانی 66 نفر در قالب 26 تیم و شطرنج 117 نفر در قالب 25 تیم می‌باشد.

اهداف جشنواره

المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با نگاه افتخارآمیز به گذشته پرقدمت خود به عنوان قدیمی‌ترین المپیاد ورزشی در بین ادارات و سازمان‌های دولتی پا به بیست و ششمین دوره خود گذاشته است.

از اهداف این المپیاد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
- ایجاد فضای رقابتی سالم
- ارتقای سطح سلامت و ایجاد شور و نشاط سازمانی
- تقویت روحیه همدلی
- مشارکت در کارگروهی
- هم‌افزایی و بهره‌وری سازمانی در سایه پرداختن به ورزش
- ایجاد روحیه ایثار، گذشت و پهلوانی
- کشف استعدادهای ورزشی و انتخاب نفرات و تیم‌های برتر برای حضور و کسب افتخار در مسابقات المپیاد ورزشی شبکه بانکی

ساختار المپیاد

گزارشی از برگزاری المپیاد ورزشی سال گذشته

بیست و پنجمین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر برگزار شد.

در این مسابقات که با حضور بیش از 1050 ورزشکار از 31 استان و در قالب 174 تیم ورزشی برگزار شد ، شرکت کنندگان در هشت رشته فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، دو و میدانی، شطرنج، بدمینتون، تیراندازی با تفنگ بادی و شنا با یکدیگر به رقابت پرداختند.

جهت مشاهده گزارش کامل و گالری تصاویر کلیک نمایید